Cene → Sveže i prerađeno meso → KOBASICA DOMAĆA Z DEZELE 500G

KOBASICA DOMAĆA Z DEZELE 500G
Pakovanje 500 g 4 prodavnice Barkod 3838876006331
749,88 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade, na akciji do 05.10.
1.499,76 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 2.299,99 din, +207% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 1.035,00 | 2.299,99 |
| 01.09.2026. | 1.035,00 | 1.899,99 |
Promene cene
- Mercator 29.09. 1.899,99 → 2.299,99 din +21%
- Roda 29.09. 1.899,99 → 2.299,99 din +21%
- Idea 29.09. 1.899,99 → 2.299,99 din +21%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SALAMA DOMACA 500GR CELJSKE MESNINEBB Trade
- SALAMA CELJSKA DOMA 500G CELJSKE MEIdea, Mercator, Roda
- KOBASICA DOMAĆA Z DEZELE 500GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−62 % po kgKOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 520G
- Metalac Market%299,99
- Fortuna Market%339,99
- Univerexport%359,99
+17 prodavnica576,90 din/kg
−55 % po kgKOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- Fortuna Market%209,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice677,39 din/kg- −45 % po kg
DOMACA KOBASICA 400G GOMBIT
- VP Dima328,00
- Šumadija Market337,00
- Sunce (Qvattro)339,99
820,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−23%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Fortuna Market%154,99
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
+35 prodavnica756,05 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea%194,99
- Mercator%194,99
- Roda%194,99
+35 prodavnica649,97 din/kg
−32%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- Fortuna Market%209,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice677,39 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Idea%194,99
- Mercator%194,99
- Roda%194,99
+34 prodavnice649,97 din/kg
−21%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
+33 prodavnice780,00 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg
−26%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima%149,90
- ZAM%149,90
+31 prodavnica466,63 din/kg













