Cene → Sveže i prerađeno meso → KOBASICA GUDI NEOPLANTA 500G

KOBASICA GUDI NEOPLANTA 500G
Pakovanje 500 g 19 prodavnica Barkod 8600763029977
289,99 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 11.10.
579,98 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 440,00 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
289,99 din379,99 din579,98 din/kg
-
289,99 din379,99 din579,98 din/kg
-
289,99 din379,99 din579,98 din/kg
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta326,59 din653,18 din/kg+36,60 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta339,90 din679,80 din/kg+49,91 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula339,99 din679,98 din/kg+50,00 din
-
349,99 din699,98 din/kg+60,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun349,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača349,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac349,99 din
- Kragujevac · Metro349,99 din
- Niš · Metro349,99 din
- Novi Sad · Metro349,99 din
-
362,99 din725,98 din/kg+73,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu364,99 din729,98 din/kg+75,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta370,00 din740,00 din/kg+80,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta389,00 din778,00 din/kg+99,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta389,90 din779,80 din/kg+99,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta389,99 din779,98 din/kg+100,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 383,99 – 413,99 din398,99 din797,98 din/kg+109,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta399,99 din799,98 din/kg+110,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik399,99 din799,98 din/kg+110,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu408,00 din816,00 din/kg+118,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta419,00 din838,00 din/kg+129,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta440,00 din880,00 din/kg+150,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 326,59 | 389,00 |
| 22.09.2026. | 326,59 | 389,00 |
| 20.09.2026. | 309,00 | 389,00 |
| 18.09.2026. | 309,00 | 379,99 |
| 01.09.2026. | 299,90 | 379,99 |
Promene cene
- Euro Ša M 22.09. 309,00 → 370,00 din +20%
- ZAM 21.09. 379,90 → 339,90 din -11%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOB GUDI 500G NEOPLANTAAman
- KOBASICA GUDI 500gr NEOPLANTACash & Carry Plus
- GUDI KOBASICA 500GEuro Ša M
- POSEBNA KOBASICA GUDI 500G NEOPLANTA F1F21 XFortuna Market
- KOBASICA GUDI 500G NEOPLANTAIdea, Mercator, Roda
- Gudi kobasica Neoplanta 500gMaxi Online
- Gudi Kobasica Neoplanta 500 gMetalac Market
- 500G GUDI KOBASICA POSEBNA-STAND.-VAR.Metro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−30 % po kgKOBASICA PILEĆA MOJA NEOPLANTA 300G
- Leon120,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Tekijanka125,54
+19 prodavnica403,30 din/kg- −28 % po kg
PIPI KOBASICA 600G NEOPLANTA
- Transkom 94249,00
- VUM349,99
- Gomex379,99
415,00 din/kg - −20 % po kg
USITNJENA KOBASICA MOJA PILEĆA NEOPLANTA 800G
- Transkom 94369,00
- Gomex499,99
461,25 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- ZAM209,90
- RIČ%209,99
+33 prodavnice649,97 din/kg
−15%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
- Trnava Promet166,00
+35 prodavnica756,05 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- Univerexport%199,99
- Euro Ša M206,00
+32 prodavnice649,97 din/kg
−29%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet272,00
+34 prodavnice806,13 din/kg
−20%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Podunavlje%159,99
+31 prodavnica780,00 din/kg
−19%KOBASICA BARENA PILEĆA SA SIROM WUDY 150G
- Cash & Carry Plus120,99
- Trnava Promet%124,00
- Leon129,99
+32 prodavnice806,60 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg





