Cene → Akcije po artiklima → Sveže i prerađeno meso
Akcije: Sveže i prerađeno meso
1.065 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−14%PIVKA PILECA POSEBNA KOBASICA 400GR
- Aman%179,99
- VP Dima209,00
- Šumadija Market214,00
+2 prodavnice449,98 din/kg
−13%KOBASICA CHORIZO PICANTE ELPOZO 200G
- Univerexport461,99
- Idea%539,99
- Mercator%539,99
+2 prodavnice2.309,95 din/kg- −11%
PILEĆA PRSA KIDS POLI 220G
- Idea%294,99
- Mercator%294,99
- Roda%294,99
+2 prodavnice1.340,86 din/kg
−8%KOBASICA BEČKA SORGER RF
- Super Vero%1.789,99
- Univerexport1.899,00
- Idea1.999,90
+2 prodavnice- −8%
ZLATIBORAC ALPSKA KOBASICA
- ZAM849,00
- Super Vero1.129,78
- Idea%1.199,00
+2 prodavnice
−5%PRŠUT SLAJS PRIMORAC Z'DEZELE 100G
- Aman%379,99
- Super Vero548,99
- Idea690,90
+2 prodavnice3.799,90 din/kg- −37%
GOMBIT PILECA PRSA U CREVU 300g
- Sunce (Qvattro)%189,99
- VUM216,99
- Šumadija Market296,00
+1 prodavnica633,30 din/kg - −35%
PEČENICA DIMLJENA ZLATIBORAC RF
- Univerexport%1.199,00
- Idea1.799,90
- Mercator1.799,90
+1 prodavnica - −32%
PAŠTETA JETRENA U OMOTU 125G FAMIS
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
- Roda%149,99
+1 prodavnica1.199,92 din/kg - −29%
PICA ŠUNKA MAXI PIVKA RF
- Idea%599,90
- Mercator%599,90
- Roda%599,90
+1 prodavnica374,94 din/kg - −29%
SLANINA MESNATA YUHOR RF
- RIČ1.529,00
- Soulfood%1.579,99
- Yuhor1.699,99
+1 prodavnica
−28%Stisnjena sunka sjajs 100g Yuhor
- Maxi%89,99
- Maxi Online%89,99
- Mega Maxi%89,99
+1 prodavnica899,90 din/kg- −28%
KOBASICA POLI MAXI PERUTNINA
- Idea%649,90
- Mercator%649,90
- Roda%649,90
+1 prodavnica
−28%KOBASICA POLI CLASSIC 500G PERUTNIN
- Idea%339,99
- Mercator%339,99
- Roda%339,99
+1 prodavnica679,98 din/kg
−28%KOBASICA DOMAĆA Z DEZELE 500G
- BB Trade%749,88
- Idea2.299,99
- Mercator2.299,99
+1 prodavnica1.499,76 din/kg- −26%
KULEN ZLATIBORAC
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Idea%1.699,90
- Mercator%1.699,90
+1 prodavnica - −26%
NEOPLANTA DELIKATES BUDIMSKA KOBASICA 100G
- VUM%209,00
- RIČ229,99
- Soulfood%229,99
+1 prodavnica2.090,00 din/kg - −26%
KULEN KOSMAJSKA RNF DELIKOS
- Idea%2.899,90
- Mercator%2.899,90
- Roda%2.899,90
+1 prodavnica - −25%
VRAT SVINJ DIM RFZ VAC KIM PANTO
- Idea%1.419,90
- Mercator%1.419,90
- Roda%1.419,90
+1 prodavnica
−25%PRŠUT KOSMAJSKA VAKUUM
- Idea%4.149,90
- Mercator%4.149,90
- Roda%4.149,90
+1 prodavnica
−24%KOBASICA STAJERSKA Z'DEZELE 500G
- BB Trade%749,88
- Idea2.299,99
- Mercator2.299,99
+1 prodavnica1.499,76 din/kg- −24%
KOBASICA ČAJNA SPECIJAL CARNEX
- Idea%1.299,90
- Mercator%1.299,90
- Roda%1.299,90
+1 prodavnica - −22%
VRAT DIMLJENI ZLATIBORAC RF
- Univerexport%1.399,00
- Idea1.799,90
- Mercator1.799,90
+1 prodavnica
−21%KOBASICA BARENA KOKTEL CEKIN 420G
- Soulfood%239,99
- Luki249,00
- Univerexport%269,99
+1 prodavnica571,40 din/kg- −20%
SLANINA DELIKATES ZLATIBORAC RF
- Univerexport%1.599,00
- Idea2.099,90
- Mercator2.099,90
+1 prodavnica - −20%
KOBASICA SUVA FRAN SA PAP 155G FAM
- Idea%759,99
- Mercator%759,99
- Roda%759,99
+1 prodavnica4.903,16 din/kg - −20%
RAMSTEK SUVI GOVEĐI KOSMAJSKA RF
- Idea%7.999,90
- Mercator%7.999,90
- Roda%7.999,90
+1 prodavnica - −19%
DIMLJENA REBRA RF PODHOMOLJE
- Mikromarket369,00
- VP Dima799,00
- Medius%949,90
+1 prodavnica73,80 din/kg - −19%
KOBASICA BUDIMSKA SPECIJAL CARNEX
- Cash & Carry Plus999,99
- Idea%1.299,90
- Mercator%1.299,90
+1 prodavnica - −18%
PILECI MINI FILE PANIRANI
- VP Dima%879,90
- Medius%899,90
- Fortuna Market999,99
+1 prodavnica879,90 din/kg
−18%Svinjska rebra BBQ 600g
- Maxi%899,99
- Maxi Online%899,99
- Mega Maxi%899,99
+1 prodavnica1.499,98 din/kg- −18%
KOBASICA RUSTIKO SIR LJUTA 245G FAM
- Idea%599,90
- Mercator%599,90
- Roda%599,90
+1 prodavnica2.448,57 din/kg - −18%
Cevap MK
- Maxi%599,99
- Mega Maxi%599,99
- Profi%599,99
+1 prodavnica - −18%
PILEĆE GRUDI U OMOTU TOPIKO RF
- Idea%799,90
- Mercator%799,90
- Roda%799,90
+1 prodavnica
−17%POLI HAMMY 400GR
- Idea%339,99
- Mercator%339,99
- Roda%339,99
+1 prodavnica849,98 din/kg
−17%KOBASICA POLI SIR 500G PERUT
- Idea%389,99
- Mercator%389,99
- Roda%389,99
+1 prodavnica779,98 din/kg- −16%
KOBASICA GUDI POSEBNA NEOPLANTA
- Cash & Carry Plus554,99
- Idea%569,90
- Mercator%569,90
+1 prodavnica - −16%
PANČETA LOVĆENSKA VAC PANTO MARKET
- Cash & Carry Plus1.499,62
- Idea%2.349,90
- Mercator%2.349,90
+1 prodavnica - −16%
SUNKA PIZZA TRLIC
- Fortuna Market%529,99
- Podunavlje609,99
- VUM629,99
+1 prodavnica - −15%
PRŠUT LOVĆENSKI SECKAN VAC PANTO
- Idea%1.149,90
- Mercator%1.149,90
- Roda%1.149,90
+1 prodavnica
−14%POLI MINI 220G PIL.KOB. "PERUTNINA PTUJ" 1/14
- VP Dima%189,90
- Europrom199,90
- Fortuna Market249,90
+1 prodavnica863,18 din/kg- −13%
Rostiljska kobasica 0500 vakuum Nedeljkovic
- BB Trade%279,88
- Euro Ša M287,00
- Metalac Market289,00
+1 prodavnica559,76 din/kg - −12%
KOBASICA GRILL PILEĆA 320G PERUTNIN
- Idea%219,99
- Mercator%219,99
- Roda%219,99
+1 prodavnica687,47 din/kg
−12%KOBASICA PILEĆA SLAJS EFEF 100G
- Cash & Carry Plus54,99
- Univerexport59,99
- Senta Promet74,99
+1 prodavnica549,90 din/kg
−11%PIVKA PILECE VIRSLE 220g
- Cash & Carry Plus119,99
- Super Vero%132,99
- Trlić169,99
+1 prodavnica545,41 din/kg- −11%
PILEĆA PRSA KIDS POLI RF
- Idea%1.199,90
- Mercator%1.199,90
- Roda%1.199,90
+1 prodavnica479,96 din/kg
−11%KULEN LJUTI SLAJS TOPOLA 100G
- Mega Maxi239,99
- Cash & Carry Plus259,99
- Super Vero%329,99
+1 prodavnica2.399,90 din/kg
−10%ŠUNKA PIZZA PILEĆA 350G PERUTNINA
- Idea%279,99
- Mercator%279,99
- Roda%279,99
+1 prodavnica799,97 din/kg




























