Cene → Sveže i prerađeno meso → PAŠTETA JETRENA U OMOTU 125G FAMIS
PAŠTETA JETRENA U OMOTU 125G FAMIS
Pakovanje 125 g 4 prodavnice Barkod 8606004620569
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.199,92 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 199,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
149,99 din219,99 din1.199,92 din/kg
-
149,99 din219,99 din1.199,92 din/kg
-
149,99 din219,99 din1.199,92 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad199,99 din1.599,92 din/kg+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 199,99 | 219,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 219,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAŠTETA JETRENA U OMOTU 125G FAMISIdea, Mercator, Roda
- PAŠTETA JETRENA 125G FAMISSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −61 % po kg
JETRENA PAŠTETA 150G RIAL
- Idea70,38
- Mercator70,38
- Roda70,38
469,20 din/kg - −60 % po kg
JETRENA PAŠTETA 75G RIAL
- Idea36,42
- Mercator36,42
- Roda36,42
485,60 din/kg - −54 % po kg
PAŠTETA JETRENA 150G K PLUS
- Idea81,90
- Mercator81,90
- Roda81,90
546,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%PAŠTETA KOKOŠIJA ARGETA 95G
- Leon%99,99
- Lidl109,99
- Metro113,99
+34 prodavnice1.052,53 din/kg
−23%PAŠTETA KOKOŠIJA JUNIOR ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+33 prodavnice1.051,58 din/kg
−32%PAŠTETA KOKOŠIJA PIKANT ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M%103,90
+33 prodavnice1.051,58 din/kg
−23%PAŠTETA ĆUREĆA ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M%103,90
+32 prodavnice1.051,58 din/kg
−27%PAŠTETA PILEĆA JUNIOR PATELINA 60G
- Šumadija Market74,90
- Metalac Market%74,99
- Morava%74,99
+32 prodavnice1.248,33 din/kg
−19%PAŠTETA JETRENA CARNEX 150G
- VP Dima117,00
- Leon131,99
- Morava133,00
+31 prodavnica780,00 din/kg
−27%PAŠTETA PILEĆA PATELINA 60G
- Šumadija Market74,90
- Metalac Market%74,99
- Morava%74,99
+31 prodavnica1.248,33 din/kg
−29%PAŠTETA PILEĆA PIKANT PATELINA 60G
- Euro Ša M%78,90
- Cash & Carry Plus79,99
- Maxi Online%84,99
+31 prodavnica1.315,00 din/kg











