Cene → Akcije po artiklima → Smrznuti proizvodi
Akcije: Smrznuti proizvodi
545 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −20%
TORTA PUSLICA SREDNJI SHNIT STANIC NM
- BB Trade%999,88
- −20%
DJUVEC SANTA 450G
- Aman%119,99
266,64 din/kg - −20%
SMRZNUTO TESTO 1/1 PAŠTETE SIR 900G
- Gomex%279,99
311,10 din/kg - −20%
stapic riblji panirani 500g PRM tropic trade
- Podunavlje%279,99
559,98 din/kg - −20%
pljeskavice panirane od ribe 500g PRM tropic trade
- Podunavlje%279,99
559,98 din/kg - −20%
OSLIC RF
- Aman%399,99
−20%SMRZNUTE VISNJE U MLECNOJ COKOLADI 150G CHILLBERRY
- Aman%399,99
2.666,60 din/kg
−20%SMRZNUTE BOROVNICE U MLECNOJ COKOLADI 150G CHILLBERRY
- Aman%399,99
2.666,60 din/kg- −20%
TORTA SLATKO SRCE KOKOTELO SREDNJI ŠNIT
- Fortuna Market%1.999,99
- −20%
TORTA SLATKO SRCE BAKINA ORAH SREDNJI ŠNIT
- Fortuna Market%1.999,99
- −20%
TORTA SLATKO SRCE NUGATELO SREDNJI ŠNIT
- Fortuna Market%1.999,99
- −19%
OSLIC HEK 100-200G TROPIC
- BB Trade%279,88
- −19%
OSLIC PAN FILETI SIR DTD RIBARSTVO
- BB Trade%949,88
- −19%
RIBLJE PAN PORCIJE BELI LUK DTD
- BB Trade%949,88
- −19%
FISHFINGERI RFS 5/1 DTD
- BB Trade%449,88
89,98 din/kom
−19%MINI PITE OD LISNATOG TESTA SA ZUTIM SIREVIMA
- Aroma%649,99
- −19%
TORTA COKOLADNA SREDNJA STANIC NM
- BB Trade%999,88
- −19%
TORTA COKOLADNA MALA STANIC NM
- BB Trade%999,88
- −19%
TORTA KAPRI MALA STANIC NM
- BB Trade%999,88
- −19%
TORTA MATURSKI RAD SREDNJI SNIT STANIC NM
- BB Trade%999,88
- −19%
TORTA PUSLICA-MALINA SREDNJI SHNIT STANIC NM
- BB Trade%999,88
−19%SMRZNUTO POVRĆE MEŠAVINA ZA SUPU FLORA 450G
- BB Trade%129,88
288,62 din/kg- −18%
SKUSA RF
- Medius%669,90
- −18%
SMRZNUTA UVIJAČA 1/1 SA SIROM 1KG
- Gomex%349,99
349,99 din/kg - −18%
SUNCE PITA KROMPIR STAPIC 600g
- Sunce (Qvattro)%179,99
299,98 din/kg - −17%
OSLIC HEK HUBBSI 200-300 GR DTD
- BB Trade%399,88
- −17%
PASTRMKA RFS SMRZ DTD
- BB Trade%799,88
- −17%
SOM FILE PANGASIUS RFS 10/1 DTD
- BB Trade%349,88
34,99 din/kom - −17%
STAPIC RIBLJI PANIRANI RF
- Aman%499,99
- −17%
SKUSA LOKARDA RF
- Aman%499,99
−16%SLADOLED MULTIPAK VANILA KAKAO BAŠ BAŠ 6X65ML
- Univerexport%209,99
538,44 din/l- −16%
VEGE VERDINO SASIMI TUNA 226G
- Aroma%799,99
3.539,78 din/kg - −16%
VEGE VERDINO SASIMI LOSOS 226G
- Aroma%799,99
3.539,78 din/kg - −16%
SMRZNUTI POHOVANI PILECI STAPICI CHILI 500 G
- Aroma%799,99
1.599,98 din/kg - −16%
SLADOLED KINDER BUENO 4/1 248G
- Gomex%699,99
2.822,54 din/kg - −15%
SMRZNUTO TESTO 1/1 VIŠNJA ROLNICA 900G
- Gomex%329,99
366,66 din/kg - −15%
SMRZNUTO TESTO 1/1 LISNATO TESTO 500G
- Gomex%169,99
339,98 din/kg - −15%
SMRZNUTO TESTO 1/1 PIZZA ROLNICA 900G
- Gomex%339,99
377,77 din/kg - −15%
lignja panirana kolutic 500g PRM tropic trade
- Podunavlje%339,99
679,98 din/kg - −15%
SKUSA TROPIC TRADE VAKUM
- Aroma%849,99
- −15%
SMRZNUTO TESTO 1/1 ŽU-ŽU 900G
- Gomex%229,99
255,54 din/kg - −15%
SMRZNUTO TESTO 1/1 PAŠTETE 900G
- Gomex%229,99
255,54 din/kg - −14%
PANIR.RIB.ŠTAP 300gFRIKOM
- Luki%359,00
- −14%
ODREZAK CRVENE TUNE
- ZAM%2.399,00
−14%SLADOLED MULTIPAK ŠTAPIĆ RUM BAŠ BAŠ 6X65ML
- Univerexport%239,99
615,36 din/l
−14%SMRZNUTO VOĆE MEŠAVINA BAŠ BAŠ 300G
- Univerexport%299,99
999,97 din/kg
−14%SMRZNUTO VOĆE BOROVNICA BAŠ BAŠ 300G
- Univerexport%299,99
999,97 din/kg- −14%
FISBURGERI 1/6
- Aroma%599,99










