Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznute Visnje u Mlecnoj Cokoladi 150 g Chillberry

Smrznute Visnje u Mlecnoj Cokoladi 150 g Chillberry
Pakovanje 150 g 1 prodavnica Barkod 5906970091589
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
3.333,27 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din3.333,27 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Smrznute Rolnice Pečenica Sir Frikom 800 g
- Leon%259,99
- BB Trade%349,99
- Europrom%349,99
+36 prodavnica324,99 din/kg
−22%Smrznute Rolnice Višnja Frikom 800 g
- Leon%349,99
- Šumadija Market379,90
- Medius%399,90
+32 prodavnice437,49 din/kg
−20%Smrznute Rolnice Kapri Frikom 800 g
- Metalac Market%399,99
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Tekijanka437,74
+30 prodavnica499,99 din/kg
Smrznute Paštete sa Sirom Frikom 800 g
- Cash & Carry Plus324,99
- Podunavlje339,99
- Super Vero339,99
+30 prodavnica406,24 din/kg
Smrznute Rolnice Kulen Sir Frikom 800 g
- Cash & Carry Plus419,99
- ZAM434,90
- Super Vero435,99
+29 prodavnica524,99 din/kg
−9%Smrznute Rolnice Pizza Frikom 800 g
- Idea · Mercator · Roda%409,99
- Cash & Carry Plus410,99
- Europrom419,90
+27 prodavnica512,49 din/kg
Smrznute Pogačice Frikom 800 g
- Cash & Carry Plus279,99
- Super Vero289,99
- Aroma291,50
+26 prodavnica349,99 din/kg
−9%Smrznute Rolnice Sir Spanać Frikom 800 g
- Cash & Carry Plus385,10
- Idea · Mercator · Roda%409,99
- Super Vero436,99
+20 prodavnica481,38 din/kg












