Cene → Lična higijena i kozmetika → Still Popart Kolor Samp.825 Jagoda Plava

Still Popart Kolor Samp.825 Jagoda Plava
7 prodavnica Barkod 8606017971696
279,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 24.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 405,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
279,99 din397,99 din
-
279,99 din409,99 din
-
279,99 din417,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta315,00 din+35,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta359,99 din+80,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta369,90 din+89,91 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta405,99 din+126,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 315,00 | 397,99 |
| 01.09.2026. | 315,00 | 397,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COLOR ŠAMPON CRE 825 JAGODA PLA POPIdea, Mercator, Roda
- STILL POPART KOLOR ŠAMPON825 JAGODA PLAVALilly
- POPART KOLOR SH 825Medius
- STILL POPART KOLOR SAMP.825 JAGODA PLAVAMorava
- PKS 825 JAGODA PLAVAVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Still Popart C01 Plavo Crna Farba za Kosu
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Morava333,00
- dm349,00
+9 prodavnica
−29%Still BIO Sampon 950 ml Malina i Crno Grozdje
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Fortuna Market299,99
- dm319,00
+7 prodavnica284,20 din/l
−40%Still Popart 7 Prirodno Plava Farba za Kosu
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Morava327,00
- Metro379,99
+7 prodavnica
−29%Still Bio Šampon Maslina i Bergam. 950ml
- Sunce (Qvattro)229,99
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Fortuna Market299,99
+6 prodavnica242,09 din/l
−30%Still Bio Maska Maslina i Bergamot 500ml
- dm369,00
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Metro499,99
+5 prodavnica738,00 din/l
−40%STILL POPART boja za kosu plava 81
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Morava333,00
- VUM459,99
+4 prodavnice5.999,80 din/l
−30%Still BIO Maska Malina i Crno Grožđe 500 ml
- dm369,00
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Tekijanka481,87
+2 prodavnice738,00 din/l
−40%STILL POPART boja za kosu k. crvena 666
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- dm349,00
- Metro379,99
+2 prodavnice




