Cene → Lična higijena i kozmetika → STILL POPART 7 PRIRODNO PLAVA FARBA ZA KOSU

STILL POPART 7 PRIRODNO PLAVA FARBA ZA KOSU
12 prodavnica Barkod 8606002723606
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 24.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 483,99 din, +61% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,99 din502,99 din
-
299,99 din489,99 din
-
299,99 din469,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta327,00 din+27,01 din
-
339,99 din479,99 din+40,00 din
-
379,99 din+80,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro379,99 din
- Beograd · Metro, Zemun379,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača379,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac379,99 din
- Kragujevac · Metro379,99 din
- Niš · Metro379,99 din
- Novi Sad · Metro379,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta449,99 din+150,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta452,34 din+152,35 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta459,99 din+160,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 457,68 – 486,29 din464,83 din+164,84 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad479,99 din+180,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta483,99 din+184,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 327,00 | 467,41 |
| 22.09.2026. | 327,00 | 467,41 |
| 01.09.2026. | 327,00 | 464,83 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COLOR STILL POPART PRIR PLAVA 7BB Trade
- BOJA ZA KOSU POPART PLAVA 7 STILLIdea, Mercator, Roda
- STILL POPART 7 PRIRODNO PLAVA FARBA ZA KOSULilly
- POPART BOJA 7 PLAVAMedius
- Farba/kosu Still Popart 7-prirodno plavaMega Maxi
- STILL POPART BOJA-7Metro
- FARBA POPART 7 PRIR.PLAVA "S.STILL"Morava
- STILL 7 PRIRODNO PLAVAPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%STILL POPART C01 PLAVO CRNA FARBA ZA KOSU
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Morava333,00
- Lilly%339,99
+9 prodavnica
−29%STILL BIO SAMPON 950ML MALINA I CRNO GROZDJE
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Fortuna Market299,99
- dm319,00
+7 prodavnica284,20 din/l
−29%Still Bio Šampon Maslina i Bergam. 950ml
- Sunce (Qvattro)229,99
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Fortuna Market299,99
+6 prodavnica242,09 din/l
−30%Still Bio Maska Maslina i Bergamot 500ml
- dm369,00
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Metro499,99
+5 prodavnica738,00 din/l
−40%STILL POPART boja za kosu plava 81
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Morava333,00
- Lilly%339,99
+4 prodavnice5.999,80 din/l
−30%STILL BIO MASKA MALINA I CRNO GROŽĐE 500ML
- dm369,00
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Tekijanka481,87
+2 prodavnice738,00 din/l
−40%STILL POPART boja za kosu k. crvena 666
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Lilly%339,99
- dm349,00
+2 prodavnice
−33%STILL POPART KOLOR SAMP.732 COKOLADNO ZLATNA
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Morava304,00
- Prima319,00
+2 prodavnice




