Cene → Lična higijena i kozmetika → STILL POPART boja za kosu plava 81

STILL POPART boja za kosu plava 81
Pakovanje 50 ml 9 prodavnica Barkod 8606002723620
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 24.10.
5.999,80 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 499,00 din, +66% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,99 din469,99 din5.999,80 din/l
-
299,99 din489,99 din5.999,80 din/l
-
299,99 din502,99 din5.999,80 din/l
-
Morava30 radnji u 7 mesta333,00 din6.660,00 din/l+33,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta459,99 din9.199,80 din/l+160,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad479,99 din9.599,80 din/l+180,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta479,99 din9.599,80 din/l+180,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta483,99 din9.679,80 din/l+184,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta499,00 din9.980,00 din/l+199,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Lilly · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 333,00 | 479,99 |
| 22.09.2026. | 333,00 | 479,99 |
| 01.09.2026. | 333,00 | 469,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- STILL POPART boja za kosu plava 81dm
- BOJA ZA KOSU POPART PLAVA 81 STILLIdea, Mercator, Roda
- STILL POPART 81 PRIRODNOSVETLA PEPELJASTO PLAVALilly
- Boja za kosu svet. pepelj.plava 50mlMega Maxi
- FARBA POPART 81 PRIR.SV.PLAVA "S.STILL"Morava
- STILL 81 PR.PEPELJ.PLAVAPrima
- BOJA ZA KOSU STILL POPART 81 STEVAN STILLSuper Vero
- STILL POPART BOJA ZA KOSU 81VUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Still Popart C01 Plavo Crna Farba za Kosu
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Morava333,00
- dm349,00
+9 prodavnica
−29%Still BIO Sampon 950 ml Malina i Crno Grozdje
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Fortuna Market299,99
- dm319,00
+7 prodavnica284,20 din/l
−40%Still Popart 7 Prirodno Plava Farba za Kosu
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Morava327,00
- Metro379,99
+7 prodavnica
−29%Still Bio Šampon Maslina i Bergam. 950ml
- Sunce (Qvattro)229,99
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Fortuna Market299,99
+6 prodavnica242,09 din/l
−30%Still Bio Maska Maslina i Bergamot 500ml
- dm369,00
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Metro499,99
+5 prodavnica738,00 din/l
−30%Still BIO Maska Malina i Crno Grožđe 500 ml
- dm369,00
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Tekijanka481,87
+2 prodavnice738,00 din/l
−40%STILL POPART boja za kosu k. crvena 666
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- dm349,00
- Metro379,99
+2 prodavnice
−33%Still Popart Kolor Samp.732 Cokoladno Zlatna
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Morava304,00
- Prima319,00
+2 prodavnice




