Cene → Slatkiši i žitarice → Bombona Šantarel-Irish Crem 500 g 1/10

Bombona Šantarel-Irish Crem 500 g 1/10
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 4607109844694
239,90 din
najjeftinije u prodavnici Mere
479,80 din/kg
Najskuplje je 259,00 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
239,90 din479,80 din/kg
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta259,00 din518,00 din/kg+19,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 239,90 | 249,45 |
| 18.09.2026. | 239,90 | 249,45 |
| 01.09.2026. | 239,90 | 254,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Bombone Santarel, 500 grMere
- BOMBONA ŠANTAREL-IRISH CREM 500G 1/10VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Bombona Elvan Toffix Mix 700 g
- Metro479,00
- Trnava Promet494,00
- Čutura499,99
+13 prodavnica684,29 din/kg
Bombona vocna TOFFIX 0090 mix 24
- Trnava Promet77,00
- Metalac Market85,05
- Cash & Carry Plus89,99
+8 prodavnica855,56 din/kg
Bombona Cokoladna sa Keksom i Karamelom Jet's 500 g
- Mere249,00
- Transkom 94269,00
- Europrom299,90
+6 prodavnica498,00 din/kg
Bombona Bronhi Original 100 g
- Euro Ša M95,00
- Lidl130,49
- BB Trade144,97
+5 prodavnica950,00 din/kg
Bombona Marshmallow Roller 60 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura109,99
- Euro Ša M110,00
+3 prodavnice1.666,50 din/kg
Bombona Mentol 80 g BG Produkt
- Trnava Promet31,00
- Prima33,00
- Aleksandrović39,99
+2 prodavnice387,50 din/kgBombona Tvrda sa Punjenjem od Kafe 90 g NNC
- VUM86,99
- Čutura89,99
- Aleksandrović99,99
+2 prodavnice966,56 din/kg
Bombona Bebeto Cola 15 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Čutura34,99
- Luki36,90
+1 prodavnica1.999,33 din/kg













