Cene → Kućna hemija → DOMESTOS DUO PACK OCEAN

DOMESTOS DUO PACK OCEAN
Pakovanje 110 g 2 prodavnice Barkod 8710604769846
279,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
2.545,36 din/kg
Najskuplje je 345,00 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
279,99 din2.545,36 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb279,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68279,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36279,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta345,00 din3.136,36 din/kg+65,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 279,99 | 312,50 |
| 01.09.2026. | 279,99 | 312,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOMESTOS RB 5 2x55GAleksandrović
- DOMESTOS DUO PACK OCEANTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%*DOMESTOS 0750 Blue
- Senta Promet220,79
- Trnava Promet221,00
- Euro Ša M244,00
+13 prodavnica294,39 din/l
−35%DOMESTOS WHITE SHINE 750ml
- Senta Promet220,79
- Euro Ša M244,00
- Aleksandrović249,99
+11 prodavnica294,39 din/l
DOMESTOS PINE GEL 750 ML
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet221,00
- Euro Ša M240,00
+6 prodavnica266,65 din/l
DOMESTOS ATLANTIK 1,25L
- Aleksandrović329,99
- Euro Ša M334,00
- Cash & Carry Plus349,99
+6 prodavnica263,99 din/l
−26%Domestos ZERO AQUAMARINE WC gel 750ml
- Cash & Carry Plus314,19
- Aleksandrović319,99
- dm329,00
+5 prodavnica418,92 din/l
DOMESTOS KUGLICE
- Aleksandrović149,90
- Trlić159,90
- Metalac Market196,65
+4 prodavnice2.725,45 din/kg
DOMESTOS KUGLICE LIME 55g
- Aleksandrović149,90
- Prima219,00
- Trlić219,90
+4 prodavnice2.725,45 din/kg
*DOMESTOS pena 435ml bleach
- Trnava Promet410,00
- dm459,00
- Idea549,99
+3 prodavnice942,53 din/l







