Cene → Kućna hemija → Coccolino 925 ml Blue

Coccolino 925 ml Blue
Pakovanje 925 ml 1 prodavnica Barkod 8710447282915
339,90 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
367,46 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
339,90 din367,46 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 329,99 | 339,00 |
| 01.09.2026. | 329,99 | 339,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COCCOLINO 925ML BLUEAleksandrović
- COCCOLINO CR.BLUE 925MLPrima
- COCCOLINO 0.925L BLUETrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−59 % po lOmekšivač za Veš Blue Coccolino 1,45 l
- dm%219,00
- Idea · Mercator · Roda%290,00
- Senta Promet332,20
+14 prodavnica151,03 din/l
−49 % po lOmekšivač za Veš Creations Blue Coccolino 1,27 l
- dm%239,00
- Sunce (Qvattro)359,99
- Idea · Mercator · Roda%360,00
+9 prodavnica188,19 din/l
−28 % po lOmekšivač za Veš Blue Coccolino 1,403 l
- Luki%369,00
- Morava%369,99
- Trnava Promet394,00
+23 prodavnice263,01 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Coccolino Blue Omeksivac 975 ml
- Sunce (Qvattro)284,99
- Trnava Promet287,00
- VP Dima289,00
+11 prodavnica292,30 din/l
−47%Coccolino Sensitive Omeksivac 975 ml
- dm%159,00
- Trnava Promet287,00
- VP Dima289,00
+10 prodavnica163,08 din/l
Coccolino 1,05 l Blue
- Gomex314,58
- Transkom 94339,00
- Trlić339,90
+2 prodavnice299,60 din/l
Coccolino 1,05 l Sensitive
- Sunce (Qvattro)299,99
- Prima339,00
- Trlić369,90
285,70 din/l
Coccolino 925 ml Tiare Pink
- Transkom 94329,00
- Trlić339,90
355,68 din/l
Coccolino Blue Splash 1,8 l
- Trlić599,00
- BB Trade704,36
332,78 din/l
Coccolino Wat.Lil.Pink925
- Transkom 94329,00
- Aleksandrović329,99
355,68 din/l












