Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BLUE COCCOLINO 1.403L

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BLUE COCCOLINO 1.403L
Pakovanje 1,403 l 26 prodavnica Barkod 8720181929960
369,00 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
263,01 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 619,99 din, +68% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 589,99 – 629,99 din369,00 din599,99 din263,01 din/l
-
369,99 din464,00 din263,71 din/l+0,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta394,00 din280,83 din/l+25,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta399,00 din284,39 din/l+30,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta399,90 din285,03 din/l+30,90 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta399,99 din285,10 din/l+30,99 din
-
399,99 din499,99 din285,10 din/l+30,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta419,90 din299,29 din/l+50,90 din
-
419,99 din299,35 din/l+50,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun419,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača419,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac419,99 din
- Kragujevac · Metro419,99 din
- Niš · Metro419,99 din
- Novi Sad · Metro419,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta429,00 din305,77 din/l+60,00 din
-
429,90 din449,99 din306,41 din/l+60,90 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula429,99 din306,48 din/l+60,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta439,00 din312,90 din/l+70,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik439,99 din313,61 din/l+70,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta449,00 din320,03 din/l+80,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta449,99 din320,73 din/l+80,99 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 419,99 - 469,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik469,99 din334,99 din/l+100,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6419,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5419,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7419,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10419,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15419,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2419,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb419,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36419,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25419,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33469,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49469,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb469,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38469,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26469,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43469,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb469,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68469,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6469,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99469,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296469,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb469,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta479,99 din342,12 din/l+110,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu525,00 din374,20 din/l+156,00 din
-
549,99 din392,01 din/l+180,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta549,99 din392,01 din/l+180,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta589,99 din420,52 din/l+220,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad599,99 din427,65 din/l+230,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd619,99 din441,90 din/l+250,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta619,99 din441,90 din/l+250,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta619,99 din441,90 din/l+250,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 394,00 | 457,00 |
| 26.09.2026. | 394,00 | 457,00 |
| 25.09.2026. | 394,00 | 464,00 |
| 24.09.2026. | 394,00 | 467,00 |
| 23.09.2026. | 394,00 | 471,00 |
| 20.09.2026. | 369,99 | 471,00 |
| 01.09.2026. | 369,99 | 469,99 |
Promene cene
- Morava 24.09. 472,00 → 464,00 din -2%
- Medius 23.09. 369,99 → 449,99 din +22%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COCCOLINO 1.403L BLUEAleksandrović
- OMEKSIVAC COCCOLINO BLUE 1.403lCash & Carry Plus
- OMEKSIVAC ZA VES COCCOLINO BLUE 1.403LČutura
- Coccolino Fresh Blue Sp.omekšivač 1,403ldm
- COCCOLINO BLUE 1,403LEuro Ša M, Transkom 94, Trlić
- OMEKŠIVAČ COCCOLINO 1403ML BLUEFortuna Market
- OM COCCOLINO BLUE 1.403LIdea, Mercator, Roda
- COCCOLINO BLUE OMEKŠIVAC ZA VEŠ 1,403 LLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−43 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ BLUE COCCOLINO 1,45L
- dm%219,00
- Idea%290,00
- Mercator%290,00
+17 prodavnica151,03 din/l
−28 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ CREATIONS BLUE COCCOLINO 1,27L
- dm%239,00
- Sunce (Qvattro)359,99
- Idea%360,00
+11 prodavnica188,19 din/l- −59 % po l
SOFT OMEKSIVAC BLUE 2L FAMILY
- Cash & Carry Plus216,99
- Medius219,99
- Sunce (Qvattro)224,99
+4 prodavnice108,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online%359,99
- Mega Maxi%359,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Univerexport%419,99
- Euro Ša M%429,90
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−20%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−34%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
- Univerexport%429,99
+34 prodavnice288,33 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l



