Cene → Slatkiši i žitarice → ELVAN TI AMO 450G

ELVAN TI AMO 450G
Pakovanje 450 g 4 prodavnice Barkod 8693029200241
429,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
955,53 din/kg
Najskuplje je 549,99 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
429,99 din955,53 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula514,99 din1.144,42 din/kg+85,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd538,00 din1.195,56 din/kg+108,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta549,99 din1.222,20 din/kg+120,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 429,99 | 526,50 |
| 20.09.2026. | 429,99 | 526,50 |
| 01.09.2026. | 429,99 | 506,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ELVAN TI AMO 450GAleksandrović
- BOMBONJERA ELVAN TI AMO 450grCash & Carry Plus
- Cokol.TIAMO dozna 0450 ElvanŠumadija Market
- TI AMO COKOLADICE 450g petTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ELVAN FONDANTE 300g MINT
- Aleksandrović399,99
- Cash & Carry Plus429,99
- Fortuna Market459,99
+6 prodavnica1.333,30 din/kg
ELVAN TODAY DONUT BLUBERRY 40G
- Cash & Carry Plus29,99
- Sunce (Qvattro)33,99
- Aleksandrović34,99
+3 prodavnice749,75 din/kgELVAN TI AMO HEART 400G
- Cash & Carry Plus599,99
- Podunavlje621,95
- Trlić679,99
+2 prodavnice1.499,98 din/kg
ELVAN TODAY SNOWBALL PISTACHIO 40G
- BB Trade39,97
- Aleksandrović39,99
- Cash & Carry Plus39,99
+2 prodavnice999,25 din/kg
ELVAN COFFEX 700G
- Metro479,00
- Cash & Carry Plus559,99
- Aleksandrović599,99
+1 prodavnica684,29 din/kg
Elvan Dream Hazelnut 124g
- Aleksandrović129,99
- Euro Ša M284,00
- Tekijanka306,16
+1 prodavnica1.048,31 din/kg
ELVAN TODAY DONUT CHERRY 40G
- Cash & Carry Plus29,99
- Sunce (Qvattro)31,99
- Aleksandrović34,99
+1 prodavnica749,75 din/kgELVAN TRUFFLE CARAMEL BOX 300G
- Aleksandrović309,99
- Euro Ša M645,00
- Trlić659,99
+1 prodavnica1.033,30 din/kg






