Cene → Slatkiši i žitarice → Elvan Today Donut Bluberry 40 g

Elvan Today Donut Bluberry 40 g
Pakovanje 40 g 6 prodavnica Barkod 8693029704114
29,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
749,75 din/kg
Najskuplje je 39,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
29,99 din749,75 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta33,99 din849,75 din/kg+4,00 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 34,99 din · Bor, Negotin34,99 din874,75 din/kg+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 634,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb34,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu37,00 din925,00 din/kg+7,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta37,11 din927,75 din/kg+7,12 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta39,99 din999,75 din/kg+10,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 29,99 | 36,00 |
| 01.09.2026. | 29,99 | 36,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ELVAN DOUNUT 40G BLUEBERRYAleksandrović
- KEKS TODAY DONUT BLUEBERRY 40gr ELVANCash & Carry Plus
- KROFNA BLUBERRY 40G TADAY ELVANPrima
- RIM ELVAN TODAY DONUT BLUBERRY 40gSunce (Qvattro)
- KROFNA BLUEBERRY 40G TODAY ELVANTekijanka
- ELVAN TODAY DONUT BLUBERRY 40GTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Elvan Fondante 300 g Mint
- Cash & Carry Plus429,99
- Fortuna Market459,99
- RIČ469,99
+5 prodavnica1.433,30 din/kgElvan Ti Amo Heart 400 g
- Cash & Carry Plus599,99
- Podunavlje621,95
- Trlić679,99
+2 prodavnice1.499,98 din/kg
Elvan Coffex 700 g
- Metro479,00
- Cash & Carry Plus559,99
- Aleksandrović599,99
+1 prodavnica684,29 din/kg
Elvan Today Snowball Pistachio 40 g
- BB Trade39,97
- Cash & Carry Plus39,99
- Prima41,00
+1 prodavnica999,25 din/kg
Elvan Dream Hazelnut 124g
- Euro Ša M284,00
- Tekijanka306,16
- Šumadija Market322,00
2.290,32 din/kg
Elvan Ti Amo 450 g
- Cash & Carry Plus514,99
- Šumadija Market538,00
- Trlić549,99
1.144,42 din/kg
Elvan Today Donut Cherry 40 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Sunce (Qvattro)31,99
- Trlić39,99
749,75 din/kgElvan Truffle Caramel Box 300 g
- Euro Ša M645,00
- Trlić659,99
- Šumadija Market672,00
2.150,00 din/kg






