Cene → Slatkiši i žitarice → Elvan Truffle Caramel Box 300 g
Elvan Truffle Caramel Box 300 g
Pakovanje 300 g 3 prodavnice Barkod 8693029204485
645,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
2.150,00 din/kg
Najskuplje je 672,00 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
645,00 din2.150,00 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta659,99 din2.199,97 din/kg+14,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd672,00 din2.240,00 din/kg+27,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 399,99 | 652,50 |
| 20.09.2026. | 399,99 | 652,50 |
| 16.09.2026. | 399,99 | 646,50 |
| 01.09.2026. | 354,99 | 646,50 |
Promene cene
- Aleksandrović 27.09. 399,99 → 309,99 din -23%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ELVAN TRUFFLE 300G CARAMEL BOXAleksandrović
- ELVAN TRUFFLE CARAMEL BOX 300GEuro Ša M
- Elvan truffle caramel boxŠumadija Market
- TRUFFLE CARAMEL 300g ELVANTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−38 % po kgBombonjera Elvan Fondante Caramel 300 g
- Sunce (Qvattro)399,99
- Cash & Carry Plus429,99
- Aleksandrović449,99
+28 prodavnica1.333,30 din/kg- −15 % po kg
Bombonjera TRUFFLE 0300 jagoda Elvan
- Trnava Promet546,00
- Euro Ša M645,00
- Trlić659,99
+1 prodavnica1.820,00 din/kg - −15 % po kg
Bombonjera TRUFFLE 0300 lesnik Elvan
- Trnava Promet546,00
- Euro Ša M645,00
- Trlić659,99
+1 prodavnica1.820,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Elvan Fondante 300 g Mint
- Cash & Carry Plus429,99
- Fortuna Market459,99
- RIČ469,99
+5 prodavnica1.433,30 din/kg
Elvan Today Donut Bluberry 40 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Sunce (Qvattro)33,99
- Aleksandrović34,99
+3 prodavnice749,75 din/kgElvan Ti Amo Heart 400 g
- Cash & Carry Plus599,99
- Podunavlje621,95
- Trlić679,99
+2 prodavnice1.499,98 din/kg
Elvan Coffex 700 g
- Metro479,00
- Cash & Carry Plus559,99
- Aleksandrović599,99
+1 prodavnica684,29 din/kg
Elvan Today Snowball Pistachio 40 g
- BB Trade39,97
- Cash & Carry Plus39,99
- Prima41,00
+1 prodavnica999,25 din/kg
Elvan Dream Hazelnut 124g
- Euro Ša M284,00
- Tekijanka306,16
- Šumadija Market322,00
2.290,32 din/kg
Elvan Ti Amo 450 g
- Cash & Carry Plus514,99
- Šumadija Market538,00
- Trlić549,99
1.144,42 din/kg
Elvan Today Donut Cherry 40 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Sunce (Qvattro)31,99
- Trlić39,99
749,75 din/kg










