Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Next Sok Breskva 0,33 l

Next Sok Breskva 0,33 l
Pakovanje 330 ml 8 prodavnica Barkod 8600179053191
71,46 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
216,55 din/l
Najskuplje je 84,99 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
71,46 din216,55 din/l
-
Aleksandrović3 prodavnice: 74,99 din · Negotin, Bor74,99 din227,24 din/l+3,53 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 674,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1074,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1574,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta79,00 din239,39 din/l+7,54 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta79,90 din242,12 din/l+8,44 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta80,20 din243,03 din/l+8,74 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta82,00 din248,48 din/l+10,54 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd82,00 din248,48 din/l+10,54 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta84,99 din257,55 din/l+13,53 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 71,46 | 79,90 |
| 01.09.2026. | 71,46 | 79,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEXT BRESKVA 0.33L BRIKAleksandrović
- SOK BRESKVA NEXT 330 MLAroma, City
- SOK NEXT CL BRESKVA 0.33L BRIKBB Trade
- NEXT PEACH MERS 0,33Euro Ša M
- NEXT SOK BRESKVA 0.33LMikromarket
- SOK NEXT CLASSIC BRESKVA 0,33L 24/1Morava
- BRIK NEXT BRESKVA 0.33 CLASSICSenta Promet
- Next Classic Breskva 0.33l BrkŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%Next Premium Breskva 1/1 12
- Cash & Carry Plus179,99
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Trnava Promet197,00
+23 prodavnice179,99 din/l
−9%Next Buci Buci-Šumsko Voće 0,2 l
- Aleksandrović29,99
- Cash & Carry Plus45,99
- Transkom 9452,90
+21 prodavnica149,95 din/l
−12%Next Buci Buci 0,2 l Jagoda
- Cash & Carry Plus54,99
- Maxi Online%59,99
- ZAM64,90
+17 prodavnica274,95 din/l
Next Bocca Classic Šumsko Voće 0,2 l
- Cash & Carry Plus99,99
- VP Dima108,00
- Euro Ša M109,00
+12 prodavnica499,95 din/l
Next Joy Mango i Marakuja Zero 0,5 l
- Aleksandrović59,99
- Transkom 9479,90
- VUM86,00
+12 prodavnica119,98 din/l
−30%Next Lemonade Limun i Bobičasto Voće Zero 0,4 l
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Transkom 9479,90
- Trnava Promet80,00
+10 prodavnica150,00 din/l
−28%Next Lemonade Limun i Bobičasto Voće Zero 1,25 l
- Idea · Mercator · Roda%100,00
- Transkom 94129,90
- VUM132,00
+10 prodavnica80,00 din/l
Next Bocca Classic Breskva 0,2 l
- Cash & Carry Plus99,99
- VP Dima100,00
- Trnava Promet111,00
+11 prodavnica499,95 din/l








