Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → NEXT BOCCA CLASSIC SUMSKO VOCE 0.2L

NEXT BOCCA CLASSIC SUMSKO VOCE 0.2L
Pakovanje 200 ml 15 prodavnica Barkod 8600782999756
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
499,95 din/l
Najskuplje je 134,99 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,99 din499,95 din/l
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta108,00 din540,00 din/l+8,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta109,00 din545,00 din/l+9,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik109,99 din549,95 din/l+10,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta111,00 din555,00 din/l+11,01 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 114,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik114,99 din574,95 din/l+15,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33114,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49114,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6114,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5114,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb114,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38114,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7114,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26114,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43114,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10114,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15114,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb114,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2114,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb114,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68114,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36114,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25114,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6114,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99114,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296114,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb114,99 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 119,99 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac119,99 din599,95 din/l+20,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun119,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača119,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac119,99 din
- Kragujevac · Metro119,99 din
- Niš · Metro119,99 din
- Novi Sad · Metro119,99 din
- Palić · Metro119,99 din
- Požarevac · Metro119,99 din
- Šabac · Metro119,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta119,99 din599,95 din/l+20,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta127,99 din639,95 din/l+28,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta129,00 din645,00 din/l+29,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,99 din649,95 din/l+30,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd129,99 din649,95 din/l+30,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta129,99 din649,95 din/l+30,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta129,99 din649,95 din/l+30,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta134,99 din674,95 din/l+35,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 94,60 | 119,99 |
| 01.09.2026. | 94,60 | 119,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEXT SUMSKO VOCE KL. 0.2L FLAleksandrović
- NEXT SUMSKO VOCE 0.2 BOCAAman
- SOK NEXT KOKTEL 0.2LCash & Carry Plus
- NEXT CLAS APP/AR/BBR 45% 0.2 NRGEuro Ša M
- SOK NEXT ŠUMSKO VOĆE 02LFortuna Market
- SOK NEXT JAB AR BOR 0,2L STNP FR&COIdea, Mercator, Roda
- NEXT CLASS SUMSKO VOCE 45% 0.2LLuki
- 0.2L NEXT NB-SUMSKO VOCEMetro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−58 % po lNEXT CLASSIC 0.3L BRESKVA
- Idea%70,00
- Mercator%70,00
- Roda%70,00
+6 prodavnica212,12 din/l
−55 % po lVOĆNI NEKTAR NEXT CLASSIC JABUKA 0,33L BRIK
- BB Trade74,97
- Aleksandrović74,99
- Transkom 9475,00
+16 prodavnica227,18 din/l
−52 % po lNEXT CLASSIC BRESKVA 0.33L BRIK
- Europrom79,90
- Prima86,00
242,12 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Next Premium Breskva 1/1 12
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet197,00
- Transkom 94199,00
+25 prodavnica179,99 din/l
−9%NEXT BUCI BUCI 0.2L SUMSKI MIX
- Aleksandrović29,99
- Cash & Carry Plus45,99
- Transkom 9452,90
+21 prodavnica149,95 din/l
−12%NEXT BUCI BUCI 0.2L JAGODA
- Cash & Carry Plus54,99
- Maxi Online%59,99
- ZAM64,90
+17 prodavnica274,95 din/l
−30%NEXT LEMONADE LIMUN I BOBIČASTO VOĆE ZERO 0.4L
- Idea%60,00
- Mercator%60,00
- Roda%60,00
+13 prodavnica150,00 din/l
−28%NEXT LEMONADE LIMUN I BOBIČASTO VOĆE ZERO 1.25L
- Idea%100,00
- Mercator%100,00
- Roda%100,00
+13 prodavnica80,00 din/l
NEXT BOCCA CLASSIC BRESKVA 0.2L
- Cash & Carry Plus99,99
- VP Dima100,00
- Trnava Promet111,00
+11 prodavnica499,95 din/l
NEXT BOCCA CLASSIC JAGODA 0.2L
- Cash & Carry Plus109,99
- VP Dima110,00
- VUM112,00
+11 prodavnica549,95 din/l
NEXT JOY MANGO I MARAKUJA ZERO 0.5L
- Aleksandrović59,99
- VUM86,00
- Euro Ša M89,00
+11 prodavnica119,98 din/l






