Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Next Buci Breskva 0.2

Next Buci Breskva 0.2
Pakovanje 200 ml 14 prodavnica Barkod 8600179042591
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex, na akciji do 04.10.
249,95 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 60,50 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
49,99 din54,99 din249,95 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta50,00 din250,00 din/l+0,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta51,00 din255,00 din/l+1,01 din
-
52,00 din260,00 din/l+2,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun52,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača52,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac52,00 din
- Kragujevac · Metro52,00 din
- Niš · Metro52,00 din
- Novi Sad · Metro52,00 din
- Palić · Metro52,00 din
- Požarevac · Metro52,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta53,90 din269,50 din/l+3,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta54,97 din274,85 din/l+4,98 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 54,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik54,99 din274,95 din/l+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3354,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4954,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 654,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/554,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb54,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3854,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 754,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2654,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4354,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1054,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1554,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb54,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb54,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6854,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3654,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2554,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 654,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9954,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29654,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb54,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta56,90 din284,50 din/l+6,91 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd57,00 din285,00 din/l+7,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta59,00 din295,00 din/l+9,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta59,90 din299,50 din/l+9,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta60,00 din300,00 din/l+10,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu60,50 din302,50 din/l+10,51 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 50,00 | 55,95 |
| 01.09.2026. | 50,00 | 55,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEXT BUCI KL.BRES.0.2 BRIKAleksandrović
- SOK NEXT BUCI BUCI BRESKVA 0.2L BRIKBB Trade
- NEXT BUCI BRESKVA 0.2X24Euro Ša M
- NEXT BUCI BUCI BRESKVA 0.2Europrom
- SOK NEXT BUCI BUCI BRESKVA BRIK 0.2LGomex
- NEXT BUCI BRESKVA 0.2Luki
- 0.2L NEXT BUCI BUCI-BRESKVAMetro
- NEXT BUCI BRESKVA 0.2LMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−40 % po l0,2 l Next Buci Buci-Sumsko Voce
- Aleksandrović29,99
- Cash & Carry Plus45,99
- Transkom 9452,90
+21 prodavnica149,95 din/l
−15 % po lNext Classic Breskva 0,33 l
- Idea · Mercator · Roda%70,00
- Transkom 9475,00
- Metalac Market78,00
+4 prodavnice212,12 din/l
−13 % po lNext Sok Breskva 0,33 l
- BB Trade71,46
- Aleksandrović74,99
- Morava79,00
+5 prodavnica216,55 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%Next Premium Breskva 1/1 12
- Cash & Carry Plus179,99
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Trnava Promet197,00
+23 prodavnice179,99 din/l
−12%Next Buci Buci 0,2 l Jagoda
- Cash & Carry Plus54,99
- Maxi Online%59,99
- ZAM64,90
+17 prodavnica274,95 din/l
Next Joy Mango i Marakuja Zero 0,5 l
- Aleksandrović59,99
- Transkom 9479,90
- VUM86,00
+12 prodavnica119,98 din/l
Next Bocca Classic Sumsko Voce 0,2 l
- Cash & Carry Plus99,99
- VP Dima108,00
- Euro Ša M109,00
+12 prodavnica499,95 din/l
−30%Next Lemonade Limun i Bobičasto Voće Zero 0,4 l
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Transkom 9479,90
- Trnava Promet80,00
+10 prodavnica150,00 din/l
−28%Next Lemonade Limun i Bobičasto Voće Zero 1,25 l
- Idea · Mercator · Roda%100,00
- Transkom 94129,90
- VUM132,00
+10 prodavnica80,00 din/l
Next Bocca Classic Breskva 0,2 l
- Cash & Carry Plus99,99
- VP Dima100,00
- Trnava Promet111,00
+11 prodavnica499,95 din/l
Next Bocca Classic Jagoda 0,2 l
- Cash & Carry Plus109,99
- VP Dima110,00
- VUM112,00
+11 prodavnica549,95 din/l






