Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → NEXT NARANDZA 0.33L BRIK

NEXT NARANDZA 0.33L BRIK
Pakovanje 330 ml 4 prodavnice Barkod 8600179053177
74,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik
227,24 din/l
Najskuplje je 84,99 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije18 prodavnica: 49,99 - 74,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik74,99 din227,24 din/l
adrese radnji ▾
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29649,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3374,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4974,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 674,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/574,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb74,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 774,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1074,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1574,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb74,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-274,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb74,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6874,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3674,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2574,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 674,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9974,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb74,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta75,00 din227,27 din/l+0,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta80,20 din243,03 din/l+5,21 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta84,99 din257,55 din/l+10,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 74,99 | 76,00 |
| 01.09.2026. | 74,99 | 76,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEXT NARANDZA 0.33L BRIKAleksandrović
- SOK NARANDZA NEXT BRIK 0. 33LAroma, City
- 330 BRK X24 NEXT CLA ORANGE NECTAREuro Ša M
- NEXT CLAS.NARANDZA 0,33 24#Transkom 94
- NEXT CLASIC NARANDZA 0.33lTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%Next Premium Breskva 1/1 12
- Cash & Carry Plus179,99
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Trnava Promet197,00
+23 prodavnice179,99 din/l
−12%NEXT BUCI BUCI 0.2L JAGODA
- Cash & Carry Plus54,99
- Maxi Online%59,99
- ZAM64,90
+17 prodavnica274,95 din/l
−30%NEXT LEMONADE LIMUN I BOBIČASTO VOĆE ZERO 0.4L
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Trnava Promet80,00
- VUM82,00
+11 prodavnica150,00 din/l
NEXT BOCCA CLASSIC SUMSKO VOCE 0.2L
- Cash & Carry Plus99,99
- VP Dima108,00
- Euro Ša M109,00
+12 prodavnica499,95 din/l
−28%NEXT LEMONADE LIMUN I BOBIČASTO VOĆE ZERO 1.25L
- Idea · Mercator · Roda%100,00
- VUM132,00
- Euro Ša M134,00
+10 prodavnica80,00 din/l
NEXT BOCCA CLASSIC BRESKVA 0.2L
- Cash & Carry Plus99,99
- VP Dima100,00
- Trnava Promet111,00
+11 prodavnica499,95 din/l
NEXT BOCCA CLASSIC JAGODA 0.2L
- Cash & Carry Plus109,99
- VP Dima110,00
- VUM112,00
+11 prodavnica549,95 din/l
−9%NEXT BUCI BRESKVA 0.2
- Gomex%49,99
- VUM50,00
- Euro Ša M51,00
+11 prodavnica249,95 din/l










