Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada GALEB 170 g keks Pionir

Čokolada GALEB 170 g keks Pionir
Pakovanje 170 g 11 prodavnica Barkod 8602300228287
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.529,35 din/kg
Najskuplje je 509,00 din, +96% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
259,99 din1.529,35 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta293,00 din1.723,53 din/kg+33,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta349,99 din2.058,76 din/kg+90,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta355,00 din2.088,24 din/kg+95,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik359,99 din2.117,59 din/kg+100,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta359,99 din2.117,59 din/kg+100,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta359,99 din2.117,59 din/kg+100,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd359,99 din2.117,59 din/kg+100,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta419,99 din2.470,53 din/kg+160,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu439,99 din2.588,18 din/kg+180,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta509,00 din2.994,12 din/kg+249,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 259,99 | 359,99 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 359,99 |
Promene cene
- Senta Promet 26.09. 423,84 → 419,99 din -1%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOLADA GALEB KEKS 170grCash & Carry Plus
- ČOKOLADA GALEB 170G KEKSFortuna Market
- ČOKOLADA MLEČNA KEKS 170G GALEBIdea, Mercator, Roda
- Čokolada Sa Keksom Galeb PIONIR 170 gMetalac Market
- GALEB COKOLADA KEKS 170GMikromarket
- Galeb cok.sa keksom 170g PionirRIČ
- GALEB KEKS 170G FL PIONIRSenta Promet
- GALEB MLECNA COKOLADA SA KEKSOM 170GTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−63 % po kgKeks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg- −61 % po kg
Keks Puslica Čokolada 200 g Trijumf
- RIČ119,99
- Euro Ša M139,00
- Trlić139,99
599,95 din/kg
−52 % po kgWellness integralni keks čokolada MK16 210g
- Lidl153,49
- Fortuna Market154,99
730,90 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−27%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−32%Čokolada Mlečna za Jelo i Kuvanje Dr.Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Podunavlje%224,99
- Super Vero%224,99
+34 prodavnice1.466,60 din/kg
−24%Čokolada Mini sa Puno Mleka Kidy 30 g
- Aksa30,00
- Euro Ša M%34,90
- VUM%37,99
+34 prodavnice1.000,00 din/kg












