Cene → Slatkiši i žitarice → MEDENO SRCE oranz 0150 Pionir 24

MEDENO SRCE oranz 0150 Pionir 24
Pakovanje 150 g 21 prodavnica Barkod 8602300208449
114,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
766,60 din/kg
Najskuplje je 169,99 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
114,99 din766,60 din/kg
-
119,99 din159,99 din799,93 din/kg+5,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta120,00 din800,00 din/kg+5,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta122,00 din813,33 din/kg+7,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,90 din866,00 din/kg+14,91 din
-
129,99 din154,99 din866,60 din/kg+15,00 din
-
129,99 din154,99 din866,60 din/kg+15,00 din
-
129,99 din149,99 din866,60 din/kg+15,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 119,99 - 129,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik129,99 din866,60 din/kg+15,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26119,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33129,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49129,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6129,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5129,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb129,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38129,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7129,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43129,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10129,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15129,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb129,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2129,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb129,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68129,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36129,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25129,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296129,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb129,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik129,99 din866,60 din/kg+15,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd135,00 din900,00 din/kg+20,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta142,99 din953,27 din/kg+28,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad144,99 din966,60 din/kg+30,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta149,00 din993,33 din/kg+34,01 din
-
150,00 din1.000,00 din/kg+35,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun150,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača150,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac150,00 din
- Kragujevac · Metro150,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta154,99 din1.033,27 din/kg+40,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta154,99 din1.033,27 din/kg+40,00 din
-
154,99 din1.033,27 din/kg+40,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta154,99 din1.033,27 din/kg+40,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta156,59 din1.043,93 din/kg+41,60 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta169,99 din1.133,27 din/kg+55,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 114,99 | 149,00 |
| 24.09.2026. | 114,99 | 149,00 |
| 01.09.2026. | 114,99 | 145,99 |
Promene cene
- Maxi 24.09. 145,99 → 154,99 din +6%
- Maxi Online 24.09. 145,99 → 154,99 din +6%
- Mega Maxi 24.09. 145,99 → 154,99 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MEDENO SRCE 150G NARANDZAAleksandrović, Trlić
- MEDENO SRCE ORANGE 150G - PIONIRAman
- MEDENJAK MEDENO SRCE ORANGE POSNO 150G PIONIRAroma, City
- KEKS MEDENO SRCE NARANDZA 150gr PIONIRCash & Carry Plus
- MEDENO SRCE ORANGE 150G "PIONIR"Euro Ša M
- MEDENJACI MEDENO SRCE 150G NARANDŽAFortuna Market
- BISKVIT MEDENO SRCE NAR 150G PIONIRIdea, Mercator, Roda
- Medeno srce narandza Pionir 150gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−16 % po kgKEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−13 % po kgKEKS MEDENO SRCE I DRUGARI MINIONS PIONIR 150G
- Cash & Carry Plus99,99
- Prima99,99
- Transkom 94109,90
+20 prodavnica666,60 din/kg
−13 % po kgMEDENO SRCE visnja 0150 Pionir 24
- Cash & Carry Plus99,99
- RIČ%119,99
- Euro Ša M120,00
+28 prodavnica666,60 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%MEDENO SRCE visnja 0150 Pionir 24
- Cash & Carry Plus99,99
- RIČ%119,99
- Euro Ša M120,00
+28 prodavnica666,60 din/kg
−27%MEDENO SRCE visnja 0350 Pionir 12
- Metalac Market%239,99
- Čutura249,99
- Cash & Carry Plus259,99
+18 prodavnica685,69 din/kg
−24%MEDENO SRCE KUTIJA 300G
- Idea%280,00
- Mercator%280,00
- Roda%280,00
+12 prodavnica933,33 din/kg- −31%
*MEDENO SRCE uskrsnje 0450 Pionir 15
- Idea%330,00
- Mercator%330,00
- Roda%330,00
+6 prodavnica733,33 din/kg 
MEDENO SRCE N.G. 450g PIONIR
- Euro Ša M430,00
- BB Trade449,97
- Aleksandrović479,99
+2 prodavnice955,56 din/kg




