Cene → Slatkiši i žitarice → MEDENO SRCE N.G. 450g PIONIR

MEDENO SRCE N.G. 450g PIONIR
Pakovanje 450 g 5 prodavnica Barkod 8602300235988
430,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
955,56 din/kg
Najskuplje je 545,99 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
430,00 din955,56 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta449,97 din999,93 din/kg+19,97 din
-
Aleksandrović18 prodavnica: 479,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik479,99 din1.066,64 din/kg+49,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33479,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49479,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6479,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5479,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb479,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7479,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10479,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15479,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb479,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2479,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb479,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68479,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36479,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25479,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6479,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99479,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296479,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb479,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta499,00 din1.108,89 din/kg+69,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta545,99 din1.213,31 din/kg+115,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 430,00 | 489,50 |
| 01.09.2026. | 430,00 | 489,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MEDENO SRCE 3X150G NGAleksandrović
- MEDENJACI MEDENO SRCE 450GBB Trade
- MEDENO SRCE 450G NG2025Euro Ša M
- MEDENO SRCE NOVOGODISNJE 450GPrima
- KEKS MEDENO SRCE 450G NG 2025 PIONIRSenta Promet
- MEDENO SRCE N.G. 450g PIONIRTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−28 % po kgMEDENO SRCE visnja 0350 Pionir 12
- Metalac Market%239,99
- Čutura249,99
- Cash & Carry Plus259,99
+18 prodavnica685,69 din/kg
−28 % po kgKEKS MEDENO SRCE PIONIR 350G
- Metalac Market%239,99
- Čutura249,99
- Fortuna Market%269,99
+35 prodavnica685,69 din/kg- −23 % po kg
*MEDENO SRCE uskrsnje 0450 Pionir 15
- Idea%330,00
- Mercator%330,00
- Roda%330,00
+6 prodavnica733,33 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%MEDENO SRCE visnja 0150 Pionir 24
- Cash & Carry Plus99,99
- RIČ%119,99
- Euro Ša M120,00
+28 prodavnica666,60 din/kg
−25%MEDENO SRCE oranz 0150 Pionir 24
- Cash & Carry Plus114,99
- RIČ%119,99
- Euro Ša M120,00
+18 prodavnica766,60 din/kg
−27%MEDENO SRCE visnja 0350 Pionir 12
- Metalac Market%239,99
- Čutura249,99
- Cash & Carry Plus259,99
+18 prodavnica685,69 din/kg
−24%MEDENO SRCE KUTIJA 300G
- Idea%280,00
- Mercator%280,00
- Roda%280,00
+12 prodavnica933,33 din/kg- −31%
*MEDENO SRCE uskrsnje 0450 Pionir 15
- Idea%330,00
- Mercator%330,00
- Roda%330,00
+6 prodavnica733,33 din/kg







