Cene → Slatkiši i žitarice → Zele kocke MERAK 0180 Nenadovic
Zele kocke MERAK 0180 Nenadovic
Pakovanje 180 g 3 prodavnice Barkod 8600103208345
86,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
477,78 din/kg
Najskuplje je 99,00 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
86,00 din477,78 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta95,00 din527,78 din/kg+9,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,00 din550,00 din/kg+13,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 86,00 | 95,00 |
| 01.09.2026. | 86,00 | 95,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Žele Kocke Merak 180 gMetalac Market
- ZELE KOCKA 180g MERAKTrlić
- Zele kocke MERAK 0180 NenadovicTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ŽELE ROLER MIX VOĆE FINI 25G
- Cash & Carry Plus54,99
- Trnava Promet57,00
- Gomex58,24
+15 prodavnica2.749,50 din/kg
Zele bombone BONNY berry mix 0200 Roshen
- Leon99,99
- Cash & Carry Plus130,66
- Metalac Market132,00
+13 prodavnica499,95 din/kg
Zele bombone BONNY citrus mix 0200 Roshen
- Metalac Market132,00
- Cash & Carry Plus134,99
- Europrom139,90
+10 prodavnica660,00 din/kg
ZELE BOMBONE BONNY LETNJI MIX 200g
- BB Trade139,97
- VUM139,99
- Senta Promet140,91
+9 prodavnica699,85 din/kg
ŽELE ZEKA NELLY 22G
- Euro Ša M18,00
- Trnava Promet18,00
- Sunce (Qvattro)18,99
+8 prodavnica818,18 din/kgZele Metar Traka Cola 50g 24
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
+4 prodavnice999,80 din/kg- −21%
ZELE BOMBONE KOLA 100g COKOLEND
- Idea%30,00
- Mercator%30,00
- Roda%30,00
+4 prodavnice300,00 din/kg Zele citrus kriske ZELELEND 0500 B&B 14
- Cash & Carry Plus199,99
- Aleksandrović224,99
- Trnava Promet253,00
+3 prodavnice399,98 din/kg












