Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Cube BY Tube Jagoda 0,2 l Staklo

Cube BY Tube Jagoda 0,2 l Staklo
Pakovanje 200 ml 8 prodavnica Barkod 8600037656021
102,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
510,00 din/l
Najskuplje je 136,00 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
102,00 din510,00 din/l
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 105,60 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac105,60 din528,00 din/l+3,60 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac105,60 din
- Beograd · Metro, Krnjača105,60 din
- Beograd · Metro, Zemun105,60 din
- Kragujevac · Metro105,60 din
- Niš · Metro105,60 din
- Novi Sad · Metro105,60 din
- Palić · Metro105,60 din
- Požarevac · Metro105,60 din
- Šabac · Metro105,60 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta109,00 din545,00 din/l+7,00 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 109,99 din · Negotin109,99 din549,95 din/l+7,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7109,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36109,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta119,90 din599,50 din/l+17,90 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik119,99 din599,95 din/l+17,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta129,99 din649,95 din/l+27,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu136,00 din680,00 din/l+34,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 102,00 | 119,90 |
| 01.09.2026. | 102,00 | 119,90 |
Promene cene
- Soulfood 01.10. 119,99 → 129,99 din +8%
- Metro 01.10. 98,99 → 105,60 din +7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CUBE 0.2L JAGODA FLAleksandrović
- SOK CUBE BY TUBE JAGODA 02L KNJAZ NRGBFortuna Market
- CUBE BY TUBE JAGODA 0.2L NRGBLuki, Prima, VP Dima
- Sok Jagoda Cube By Tube Staklo Knjaz 200 mlMetalac Market
- 0.2L CUBE BY TUBE NRGB-JAGODAMetro
- CUBE BY TUBE JAGODA 0.2L STAKLOSoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−51 % po lVoćni Napitak Mini Cube BY Tube Banana+jagoda 0,2 l Brik
- Cash & Carry Plus49,99
- Leon50,99
- Trnava Promet52,00
+30 prodavnica249,95 din/l
−26 % po lCube BY Tube Jabuka 0,2 l Staklo
- Transkom 9475,00
- Cash & Carry Plus89,99
- VP Dima92,00
+7 prodavnica375,00 din/l- −12 % po l
Cube BY Tube Breskva 0,2 l Staklo
- VP Dima90,00
- Morava97,00
- Aleksandrović99,99
+4 prodavnice450,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Cube BY Tube Pomorandža 0,2 l Nrgb
- VP Dima97,00
- Aleksandrović104,99
- Metro105,60
+8 prodavnica485,00 din/l
Cube BY Tube Jabuka 0,2 l Staklo
- Transkom 9475,00
- Cash & Carry Plus89,99
- VP Dima92,00
+7 prodavnica375,00 din/l
Cube BY Tube Mix 0,2 l Staklo
- VP Dima101,00
- Aleksandrović104,99
- Metro105,60
+6 prodavnica505,00 din/lCube BY Tube Breskva 0,2 l Staklo
- VP Dima90,00
- Morava97,00
- Aleksandrović99,99
+4 prodavnice450,00 din/lCube BY Tube Ananas 0,2 l Nrgb 24/1
- VP Dima96,00
- Aleksandrović99,99
- Metro105,60
+1 prodavnica480,00 din/l




