Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Napitak Mini Cube BY Tube Banana+jagoda 0,2 l Brik

Voćni Napitak Mini Cube BY Tube Banana+jagoda 0,2 l Brik
Najskuplje je 64,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
49,99 din249,95 din/l
-
Leon48 radnji u 32 mesta50,99 din254,95 din/l+1,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta52,00 din260,00 din/l+2,01 din
-
53,99 din269,95 din/l+4,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun53,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača53,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac53,99 din
- Kragujevac · Metro53,99 din
- Novi Sad · Metro53,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta54,90 din274,50 din/l+4,91 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu54,99 din274,95 din/l+5,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad54,99 din274,95 din/l+5,00 din
-
Aleksandrović13 prodavnica: 54,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo, Samarinovac54,99 din274,95 din/l+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4954,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 654,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3854,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 754,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2654,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1054,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1554,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb54,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6854,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3654,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 654,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9954,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29654,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta55,00 din275,00 din/l+5,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta55,00 din275,00 din/l+5,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta55,97 din279,85 din/l+5,98 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta55,99 din279,95 din/l+6,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta57,00 din285,00 din/l+7,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova58,99 din294,95 din/l+9,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta59,90 din299,50 din/l+9,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta59,90 din299,50 din/l+9,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 56,91 – 62,12 din59,95 din299,75 din/l+9,96 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta60,00 din300,00 din/l+10,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta60,72 din303,60 din/l+10,73 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu61,00 din305,00 din/l+11,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta64,90 din324,50 din/l+14,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta64,99 din324,95 din/l+15,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta64,99 din324,95 din/l+15,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Maxi · Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 49,99 | 57,99 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 57,99 |
Promene cene
- Maxi 02.10. 56,99 → 57,99 din +2%
- Maxi Online 02.10. 56,99 → 57,99 din +2%
- Mega Maxi 02.10. 56,99 → 57,99 din +2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CUBE MINI 0.2L BANANA JAGODA TPAleksandrović
- SOK MINI CUBE BY TUBE BANANA+JAGODA 0.2 LAman
- SOK NEGAZIRANI CUBE BANANA JAGODA 0,2LAroma, City
- SOK CUBE BANANA-JAGODA 0.2LBB Trade
- SOK MINI CUBE BY TUBE BANANA JAGODA 0.2LCash & Carry Plus
- MINI CUBE BY TUBE BANANA JAGODA 0.2L TP 1/30Euro Ša M
- CUBE MINI BANANA JAGODA 0.2L TPEuroprom
- SOK CUBE BY TUBE MINI BANANA JAGODA 02L KNJAZFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−30 % po lVoćni Napitak Voćne Kapi Jabuka 0,2 l Brik
- Senta Promet%34,99
- Cash & Carry Plus44,99
- Euro Ša M47,00
+11 prodavnica174,95 din/l
−20 % po lVoćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−52 % po lVoćni Napitak Nektar Hello Narandža 0,25 l
- Prima29,99
- Aleksandrović39,99
- Fortuna Market39,99
+3 prodavnice119,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−33%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- RIČ%99,99
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,66 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−28%Voćni Nektar Nectar Family Jabuka 1,5 l Brik
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+37 prodavnica99,99 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- RIČ%219,99
- Aman%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l



