Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → CUBE BY TUBE BRESKVA 0.2L STAKLO
CUBE BY TUBE BRESKVA 0.2L STAKLO
Pakovanje 200 ml 7 prodavnica Barkod 8600037655963
90,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
450,00 din/l
Najskuplje je 122,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
90,00 din450,00 din/l
-
Morava30 radnji u 7 mesta97,00 din485,00 din/l+7,00 din
-
98,99 din494,95 din/l+8,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac98,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača98,99 din
- Beograd · Metro, Zemun98,99 din
- Kragujevac · Metro98,99 din
- Niš · Metro98,99 din
- Palić · Metro98,99 din
- Požarevac · Metro98,99 din
- Šabac · Metro98,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik99,99 din499,95 din/l+9,99 din
-
Aleksandrović22 prodavnice: 99,99 - 109,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik99,99 din499,95 din/l+9,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/599,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb99,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3899,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 799,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2699,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4399,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1599,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2599,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29699,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb99,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb109,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta109,99 din549,95 din/l+19,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu122,00 din610,00 din/l+32,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 90,00 | 99,99 |
| 18.09.2026. | 90,00 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 92,00 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CUBE 0.2L BRESKVA FL.Aleksandrović
- SOK CUBE BY TUBE BRESKVA 02L KNJAZ NRGBFortuna Market
- 0.2L CUBE BY TUBE NRGB-BRESKVAMetro
- SOK CBTUBE STAKLO 0,2 BRESKVA "KNJAZ"Morava
- TUBE BY TUBE BRESKVA 0.2L NRGBPrima
- CUBE BY TUBE BRESKVA 0.2L STAKLOSoulfood
- CUBE BY TUBE BRESKVA 0.2L NRGB 24/1VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−44 % po lVOĆNI NAPITAK MINI CUBE BY TUBE BRESKVA 0.2L BRIK
- Cash & Carry Plus49,99
- Leon50,99
- Trnava Promet52,00
+32 prodavnice249,95 din/l
−17 % po lCUBE BY TUBE JABUKA 0.2L STAKLO
- Transkom 9475,00
- Cash & Carry Plus89,99
- VP Dima92,00
+7 prodavnica375,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

CUBE BY TUBE POMORANDZA 0.2L NRGB
- VP Dima97,00
- Metro98,99
- Europrom100,20
+8 prodavnica485,00 din/l
CUBE BY TUBE JABUKA 0.2L STAKLO
- Transkom 9475,00
- Cash & Carry Plus89,99
- VP Dima92,00
+7 prodavnica375,00 din/l
CUBE BY TUBE MIX 0.2L STAKLO
- Metro98,99
- VP Dima101,00
- Aleksandrović104,99
+6 prodavnica494,95 din/l
CUBE BY TUBE JAGODA 0.2L STAKLO
- Metro98,99
- VP Dima102,00
- Metalac Market109,00
+5 prodavnica494,95 din/lCUBE BY TUBE ANANAS 0.2L NRGB 24/1
- VP Dima96,00
- Metro98,99
- Aleksandrović99,99
+1 prodavnica480,00 din/l





