Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Napitak Mini Cube BY Tube Jabuka 0,2 l Brik

Voćni Napitak Mini Cube BY Tube Jabuka 0,2 l Brik
Pakovanje 200 ml 35 prodavnica Barkod 8600037655888
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
249,95 din/l
Najskuplje je 64,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
49,99 din249,95 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta52,00 din260,00 din/l+2,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta53,00 din265,00 din/l+3,01 din
-
53,99 din269,95 din/l+4,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun53,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača53,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac53,99 din
- Kragujevac · Metro53,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta54,90 din274,50 din/l+4,91 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu54,99 din274,95 din/l+5,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad54,99 din274,95 din/l+5,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta55,00 din275,00 din/l+5,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta55,00 din275,00 din/l+5,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta55,97 din279,85 din/l+5,98 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta55,99 din279,95 din/l+6,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta55,99 din279,95 din/l+6,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta56,99 din284,95 din/l+7,00 din
-
56,99 din284,95 din/l+7,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta56,99 din284,95 din/l+7,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta57,00 din285,00 din/l+7,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta57,90 din289,50 din/l+7,91 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova58,99 din294,95 din/l+9,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta59,90 din299,50 din/l+9,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta59,90 din299,50 din/l+9,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 56,91 – 62,12 din59,95 din299,75 din/l+9,96 din
-
Aleksandrović15 prodavnica: 59,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac59,99 din299,95 din/l+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4959,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 659,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb59,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3859,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 759,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2659,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1059,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1559,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb59,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-259,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6859,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3659,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 659,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9959,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29659,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta60,00 din300,00 din/l+10,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta60,72 din303,60 din/l+10,73 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu61,00 din305,00 din/l+11,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta64,90 din324,50 din/l+14,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta64,99 din324,95 din/l+15,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta64,99 din324,95 din/l+15,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 49,99 | 57,99 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 57,99 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 65,99 → 59,99 din -9%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CUBE MINI 0.2L JABUKA TPAleksandrović
- SOK MINI CUBE BY TUBE JABUKA 0.2 LAman
- SOK NEGAZIRANI CUBE JABUKA 0,2LAroma, City
- SOK CUBE JABUKA 0.2LBB Trade
- SOK MINI CUBE BY TUBE JABUKA 0.2LCash & Carry Plus
- MINI CUBE BY TUBE JABUKA 0.2L TP 1/30Euro Ša M
- CUBE MINI JABUKA 0.2L TPEuroprom
- SOK CUBE BY TUBE MINI JABUKA 02L KNJAZFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−30 % po lVoćni Napitak Voćne Kapi Jabuka 0,2 l Brik
- Senta Promet%34,99
- Cash & Carry Plus44,99
- Euro Ša M47,00
+11 prodavnica174,95 din/l
−36 % po lVoćni Napitak Hello Jabuka 0,25 l
- Aleksandrović39,99
- BB Trade74,97
- Gomex75,90
+3 prodavnice159,96 din/l
−20 % po lVoćni Nektar Nectar Family Jabuka 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- VUM%39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
+34 prodavnice199,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica66,60 din/l
Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
+37 prodavnica72,67 din/l
Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica72,67 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−24%Voćni Napitak Next Joy Višnja 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
- Gomex%139,99
+36 prodavnica89,99 din/l


