Cene → Sveže i prerađeno meso → PAŠTETA PILEĆA CLASSIC GAVRILOVIĆ 100G

PAŠTETA PILEĆA CLASSIC GAVRILOVIĆ 100G
Pakovanje 100 g 15 prodavnica Barkod 3858890207743
103,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.039,90 din/kg
Najskuplje je 159,99 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
103,99 din1.039,90 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd120,15 din1.201,50 din/kg+16,16 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta120,15 din1.201,50 din/kg+16,16 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta120,15 din1.201,50 din/kg+16,16 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta122,00 din1.220,00 din/kg+18,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta124,90 din1.249,00 din/kg+20,91 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta133,57 din1.335,70 din/kg+29,58 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta139,00 din1.390,00 din/kg+35,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta139,90 din1.399,00 din/kg+35,91 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad141,99 din1.419,90 din/kg+38,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 140,99 – 154,99 din148,99 din1.489,90 din/kg+45,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta149,00 din1.490,00 din/kg+45,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta149,99 din1.499,90 din/kg+46,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu151,00 din1.510,00 din/kg+47,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta159,99 din1.599,90 din/kg+56,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 103,99 | 139,00 |
| 20.09.2026. | 103,99 | 139,00 |
| 01.09.2026. | 103,99 | 133,57 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASTETA PILECA ART GAVRILOVIC 100GAroma, City
- PASTETA ART PILECA KLASIK 100gr GAVRILOVICCash & Carry Plus
- ART PASTETA PILECA KLASIC 100GEuro Ša M
- PAST.PILECA KLASIK 100g GAVRILOVEuroprom
- PAŠTETA ART PIL KLAS 100G GAVRILOVIdea, Mercator, Roda
- ATR PAŠTETA PILEĆA KLASIK 100GLuki
- Pašteta Pileća Art Klasik Gavrilović 100 gMetalac Market
- PASTETA PILECA KLASIK 100G ART GAVRILOVIPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−33 % po kgPAŠTETA KOKOŠIJA CLASSIC GAVRILOVIĆ 100G
- Idea%70,00
- Mercator%70,00
- Roda%70,00
+11 prodavnica700,00 din/kg- −24 % po kg
GAVRILOVIC PILECA PASTETA 150g TUBA
- Euro Ša M119,00
- Transkom 94119,99
- Prima152,00
+1 prodavnica793,33 din/kg
−49 % po kgCARNEX PILECA PIKANT PASTETA 95G
- VUM49,99
- Morava79,00
- Prima109,00
+10 prodavnica526,21 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%PAŠTETA KOKOŠIJA ARGETA 95G
- Leon%99,99
- Lidl109,99
- Metro113,99
+34 prodavnice1.052,53 din/kg
−23%PAŠTETA KOKOŠIJA JUNIOR ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+33 prodavnice1.051,58 din/kg
−32%PAŠTETA KOKOŠIJA PIKANT ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M%103,90
+33 prodavnice1.051,58 din/kg
−27%PAŠTETA PILEĆA JUNIOR PATELINA 60G
- Šumadija Market74,90
- Metalac Market%74,99
- Morava%74,99
+32 prodavnice1.248,33 din/kg
−23%PAŠTETA ĆUREĆA ARGETA 95G
- Transkom 9499,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M%103,90
+32 prodavnice1.051,58 din/kg
−19%PAŠTETA JETRENA CARNEX 150G
- VP Dima117,00
- Leon131,99
- Morava133,00
+31 prodavnica780,00 din/kg
−27%PAŠTETA PILEĆA PATELINA 60G
- Šumadija Market74,90
- Metalac Market%74,99
- Morava%74,99
+31 prodavnica1.248,33 din/kg
−29%PAŠTETA PILEĆA PIKANT PATELINA 60G
- Euro Ša M%78,90
- Cash & Carry Plus79,99
- Maxi Online%84,99
+31 prodavnica1.315,00 din/kg









