Cene → Sveže i prerađeno meso → PICNIC PILECA PASTETA 75G

PICNIC PILECA PASTETA 75G
Pakovanje 75 g 6 prodavnica Barkod 8606107556703
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
666,53 din/kg
Najskuplje je 69,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,99 din666,53 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta53,00 din706,67 din/kg+3,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik57,99 din773,20 din/kg+8,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd58,00 din773,33 din/kg+8,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta59,00 din786,67 din/kg+9,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta69,99 din933,20 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 49,99 | 58,00 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 58,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASTETA PILECA PICNIC 75grCash & Carry Plus
- PICNIC PILECA PASTETA 75GEuro Ša M, Transkom 94, Trlić
- PAŠTETA PILEĆA PICNIC 75G 05201Fortuna Market
- PASTETA PILECI NAMAZ 75G PICNICPrima
- Namaz pileci 75g picnicŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PICNIC JETRENI NAMAZ 50G
- Tekijanka37,74
- Cash & Carry Plus39,99
- Euro Ša M41,00
+8 prodavnica754,80 din/kg
PICNIC MESNI NAREZAK 150g
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M105,00
- Fortuna Market109,99
+6 prodavnica666,60 din/kg
PICNIC PILECI NAREZAK 150G
- Cash & Carry Plus89,45
- VP Dima99,00
- Euro Ša M105,00
+5 prodavnica596,33 din/kg
PICNIC JETRENI NAMAZ 75G
- Cash & Carry Plus49,99
- Euro Ša M53,00
- Fortuna Market55,99
+4 prodavnice666,53 din/kg
PICNIC PILECA PASTETA 50G
- Cash & Carry Plus39,99
- Euro Ša M41,00
- Šumadija Market41,00
+4 prodavnice799,80 din/kgPICNIC GOVEDJI GULAS 400G
- Euro Ša M505,00
- Sunce (Qvattro)569,99
- Transkom 94589,00
+1 prodavnica1.262,50 din/kgPICNIC PASULJ SA DIMLJENOM SLANINOM 400G
- Sunce (Qvattro)269,99
- Transkom 94279,00
- Trlić279,00
674,98 din/kgPICNIC POSNI PASULJ 400G
- Trlić219,00
- Sunce (Qvattro)224,99
- Transkom 94229,00
547,50 din/kg


