Cene → Sveže i prerađeno meso → CARNEX PILECA PIKANT PASTETA 95G

CARNEX PILECA PIKANT PASTETA 95G
Pakovanje 95 g 12 prodavnica Barkod 8600012704150
49,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
526,21 din/kg
Najskuplje je 125,00 din, +150% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,99 din526,21 din/kg
-
Morava30 radnji u 7 mesta79,00 din831,58 din/kg+29,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta109,40 din1.151,58 din/kg+59,41 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta114,50 din1.205,26 din/kg+64,51 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta114,54 din1.205,68 din/kg+64,55 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta114,54 din1.205,68 din/kg+64,55 din
-
MercatorRadnje: Beograd114,54 din1.205,68 din/kg+64,55 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta119,25 din1.255,26 din/kg+69,26 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta119,99 din1.263,05 din/kg+70,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta122,99 din1.294,63 din/kg+73,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta124,99 din1.315,68 din/kg+75,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta125,00 din1.315,79 din/kg+75,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 49,99 | 114,54 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 114,54 |
Promene cene
- Trlić 23.09. 119,99 → 124,99 din +4%
- Medius 21.09. 119,99 → 122,99 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASTETA CARNEX PILECA PIKANT 95GAroma, City
- PAŠTETA PILEĆA PIKANT 95G CARNEXIdea, Mercator, Roda
- PILECA PIKANT PASTETA 95G CARNEXMedius
- PAST.PIL.PIKANT 95G LIM. CARNEXMikromarket
- PASTETA 95G PILECA PIKANT LIM. CARNEXMorava
- PASTETA PILECA PIKANT 95G CARNEXPrima
- PAST.PILECA 95G PIKANT CARNEXSenta Promet
- CARNEX PILECA PIKANT PASTETA 95GSoulfood
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%CARNEX PILINO PILECA VIRSLA 205G
- Euro Ša M143,00
- Luki149,00
- Aman%149,99
+26 prodavnica697,56 din/kg
−26%CARNEX CUFTE U PARA.SOSU 400G
- Aman%329,99
- Medius%349,90
- Cash & Carry Plus349,99
+25 prodavnica824,98 din/kg
−9%CARNEX GRASAK SNICLA 400G
- VUM289,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Europrom309,90
+24 prodavnice724,98 din/kg
CARNEX MINI POSEBNA 300GR
- Metro189,98
- Cash & Carry Plus199,99
- BB Trade209,53
+19 prodavnica633,27 din/kg
−19%CARNEX SMAZALICE PILECA PASTETA 75GR
- Cash & Carry Plus79,99
- Medius%84,90
- Trnava Promet86,00
+17 prodavnica1.066,53 din/kg
−7%CARNEX TANKA KOBASICA 230G
- Cash & Carry Plus249,97
- Trnava Promet251,00
- Metro254,99
+17 prodavnica1.086,83 din/kg
CARNEX RIBLJI PAPRIKAS 400G
- Euro Ša M292,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Trlić399,99
+15 prodavnica730,00 din/kg
CARNEX CURECA PASTETA 95G
- VUM49,99
- Morava79,00
- Trnava Promet100,00
+14 prodavnica526,21 din/kg







