Cene → Sveže i prerađeno meso → meso but svinj bk snicle mrz 400g 3510 nedeljkovic
meso but svinj bk snicle mrz 400g 3510 nedeljkovic
Pakovanje 400 g 1 prodavnica Barkod 8606005808683
369,99 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje
924,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
369,99 din924,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −18%
MESOKOMBINAT SALAMICA 300G
- Prima%99,90
- VUM107,99
- RIČ109,99
+8 prodavnica333,00 din/kg MESOKOMBINAT CURECA SALAMICA 300G
- VUM107,99
- Sunce (Qvattro)109,99
- Morava114,00
+6 prodavnica359,97 din/kg- −23%
MESOKOMBINAT PILECA VIRSLA 500G
- Morava%169,90
- Soulfood%179,99
- VUM194,99
+3 prodavnice339,80 din/kg 
MESO MESANO USITNJENO SVEZE 50/50 400GR NEDELJKOVIC
- Čutura399,99
- Podunavlje412,99
- BB Trade429,97
+3 prodavnice999,98 din/kgMESOKOMBINAT MINI PILECA EKSTRA 350G
- Prima93,50
- Soulfood149,99
- Luki159,00
+1 prodavnica267,14 din/kgMESO MANGULICE MLEVENO MAP NEDELJK
- Metro419,99
- Idea879,99
- Mercator879,99
+1 prodavnica524,99 din/kgMESO MANGULICE FRY STRIPS NEDELJKOV
- Idea699,99
- Mercator699,99
- Roda699,99
MESO MANGULICE ŠNICLA MAP NEDELJKOV
- Idea899,99
- Mercator899,99
- Roda899,99












