Cene → Sveže i prerađeno meso → MESO MANGULICE ŠNICLA MAP NEDELJKOV
MESO MANGULICE ŠNICLA MAP NEDELJKOV
3 prodavnice Barkod 8606005825888
899,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 899,99 | 899,99 |
| 01.09.2026. | 899,99 | 899,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −18%
MESOKOMBINAT SALAMICA 300G
- Prima%99,90
- VUM107,99
- RIČ109,99
+8 prodavnica333,00 din/kg MESOKOMBINAT CURECA SALAMICA 300G
- VUM107,99
- Sunce (Qvattro)109,99
- Morava114,00
+6 prodavnica359,97 din/kg- −23%
MESOKOMBINAT PILECA VIRSLA 500G
- Morava%169,90
- Soulfood%179,99
- VUM194,99
+3 prodavnice339,80 din/kg 
MESO MESANO USITNJENO SVEZE 50/50 400GR NEDELJKOVIC
- Čutura399,99
- Podunavlje412,99
- BB Trade429,97
+3 prodavnice999,98 din/kgMESO MANGULICE MLEVENO MAP NEDELJK
- Metro419,99
- Idea879,99
- Mercator879,99
+1 prodavnica524,99 din/kgMESOKOMBINAT MINI PILECA EKSTRA 350G
- Soulfood149,99
- Luki159,00
- Senta Promet159,99
428,54 din/kgMESO MANGULICE FRY STRIPS NEDELJKOV
- Idea699,99
- Mercator699,99
- Roda699,99
MESO MANGULICE VRAT ŠNICLA SK NEDE
- Idea779,99
- Mercator779,99
- Roda779,99











