Cene → Sveže i prerađeno meso → MESO MANGULICE VRAT ŠNICLA SK NEDE
MESO MANGULICE VRAT ŠNICLA SK NEDE
3 prodavnice Barkod 8606005825925
779,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 779,99 | 779,99 |
| 01.09.2026. | 779,99 | 779,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −18%
MESOKOMBINAT SALAMICA 300G
- Prima%99,90
- VUM107,99
- RIČ109,99
+8 prodavnica333,00 din/kg MESOKOMBINAT CURECA SALAMICA 300G
- VUM107,99
- Sunce (Qvattro)109,99
- Morava114,00
+6 prodavnica359,97 din/kg- −23%
MESOKOMBINAT PILECA VIRSLA 500G
- Morava%169,90
- Soulfood%179,99
- VUM194,99
+3 prodavnice339,80 din/kg 
MESO MESANO USITNJENO SVEZE 50/50 400GR NEDELJKOVIC
- Čutura399,99
- Podunavlje412,99
- BB Trade429,97
+3 prodavnice999,98 din/kgMESO MANGULICE MLEVENO MAP NEDELJK
- Metro419,99
- Idea · Mercator · Roda879,99
524,99 din/kgMESO MANGULICE FRY STRIPS NEDELJKOV
- Idea · Mercator · Roda699,99
MESO MANGULICE ŠNICLA MAP NEDELJKOV
- Idea · Mercator · Roda899,99
MESO MANGULICE ZA GULAŠ MAP NEDELJK
- Idea · Mercator · Roda849,99









