Cene → Sveže i prerađeno meso → Meso Mangulice Mleveno Map Nedeljk
Meso Mangulice Mleveno Map Nedeljk
Pakovanje 800 g 4 prodavnice Barkod 8606005825901
419,99 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac
524,99 din/kg
Najskuplje je 879,99 din, +110% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije veleprodaja9 prodavnica: 419,99 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac419,99 din524,99 din/kg
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac419,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača419,99 din
- Beograd · Metro, Zemun419,99 din
- Kragujevac · Metro419,99 din
- Niš · Metro419,99 din
- Novi Sad · Metro419,99 din
- Palić · Metro419,99 din
- Požarevac · Metro419,99 din
- Šabac · Metro419,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd879,99 din1.099,99 din/kg+460,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta879,99 din1.099,99 din/kg+460,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta879,99 din1.099,99 din/kg+460,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 879,99 | 879,99 |
| 01.09.2026. | 879,99 | 879,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MESO MANGULICE MLEVENO MAP NEDELJKIdea, Mercator, Roda
- 800G ZAMRZNUT SREMSKI CEVAP-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −18%
Mesokombinat Salamica 300 g
- Prima%99,90
- VUM107,99
- RIČ109,99
+8 prodavnica333,00 din/kg Mesokombinat Cureca Salamica 300 g
- VUM107,99
- Sunce (Qvattro)109,99
- Morava114,00
+6 prodavnica359,97 din/kg
−10%Meso Mesano Usitnjeno Sveze 50/50 400 g Nedeljkovic
- Podunavlje%369,99
- Čutura399,99
- BB Trade429,97
+3 prodavnice924,98 din/kg- −23%
Mesokombinat Pileca Virsla 500 g
- Morava%169,90
- Soulfood%179,99
- VUM194,99
+3 prodavnice339,80 din/kg Meso Mangulice Fry Strips Nedeljkov
- Idea · Mercator · Roda699,99
Meso Mangulice Šnicla Map Nedeljkov
- Idea · Mercator · Roda899,99
Meso Mangulice Vrat Šnicla SK Nede
- Idea · Mercator · Roda779,99
Meso Mangulice za Gulaš Map Nedeljk
- Idea · Mercator · Roda849,99








