Cene → Lična higijena i kozmetika → MLEKO ZA TELO NATURAL VANILA AFRODITA 250ML

MLEKO ZA TELO NATURAL VANILA AFRODITA 250ML
Pakovanje 250 ml 8 prodavnica Barkod 3831070654902
429,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
1.716,00 din/l
Najskuplje je 752,20 din, +75% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
429,00 din1.716,00 din/l
-
429,99 din729,99 din1.719,96 din/l+0,99 din
-
429,99 din729,99 din1.719,96 din/l+0,99 din
-
429,99 din729,99 din1.719,96 din/l+0,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta659,97 din2.639,88 din/l+230,97 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta715,99 din2.863,96 din/l+286,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta739,99 din2.959,96 din/l+310,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 734,98 – 780,91 din752,20 din3.008,80 din/l+323,20 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 429,00 | 729,99 |
| 01.09.2026. | 429,00 | 729,99 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 777,97 → 659,97 din -15%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO ZA TELO AFRODITA 250ML VANILABB Trade
- AFRODITA mleko/telo natural vanilla 250mdm
- MLEKO ZA TELO NATUR VAN 250ML AFRODIdea, Mercator, Roda
- AFRODITA NATURAL VANILAMLEKO ZA TELO 250MLLilly
- Mleko za telo Nat.Vanilla Afrodita 250mlMega Maxi
- MLEKO ZA TELO NATURAL VANILA AFRODITA 250MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−62 % po lMLEKO ZA TELO BABY PAVLODERM 200ML
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- Sunce (Qvattro)149,99
- Cash & Carry Plus170,00
+2 prodavnice650,00 din/l
−55 % po lMLEKO ZA TELO BABY PLAVO KOSILI 200ML
- Aksa155,00
- Fortuna Market209,99
- Trnava Promet210,00
+11 prodavnica775,00 din/l
−49 % po lMLEKO ZA TELO LAVANDA 250ML OLEA
- Idea · Mercator · Roda219,99
879,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%MLEKO ZA TELO BABY HIDRATANTNO 2025 BECUTAN 200ML
- Trnava Promet218,00
- dm219,00
- Cash & Carry Plus219,99
+29 prodavnica1.090,00 din/l
−35%MLEKO ZA TELO NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)399,99
- Metalac Market479,00
- VP Dima499,00
+18 prodavnica1.599,96 din/l
−4%MLEKO ZA TELO NIVEA 400ML
- Sunce (Qvattro)499,99
- Podunavlje514,99
- Metalac Market559,00
+17 prodavnica1.249,98 din/l
−56%MLEKO ZA SUNČ.KIDS TRIGER SPF50+ CARROTEN 270ML
- Aroma%1.199,99
- Cash & Carry Plus1.399,99
- VP Dima1.490,00
+12 prodavnica4.444,41 din/l
MLEKO ZA TELO BABY PLAVO KOSILI 200ML
- Aksa155,00
- Fortuna Market209,99
- Trnava Promet210,00
+11 prodavnica775,00 din/l
MLEKO ZA TELO BABY BECOLLINO 200ML
- Fortuna Market219,99
- VP Dima235,00
- Sunce (Qvattro)235,99
+10 prodavnica1.099,95 din/l
MLEKO ZA TELO MIXA 400ML SHEA NOURISH
- Metro628,99
- Cash & Carry Plus639,99
- dm649,00
+9 prodavnica1.572,48 din/l
−50%MLEKO ZA SUNČANJE SPREJ SPF30 200ML R24 CARROTEN
- Aroma%899,99
- Euro Ša M976,00
- Cash & Carry Plus999,99
+8 prodavnica4.499,95 din/l










