Cene → Lična higijena i kozmetika → MLEKO ZA TELO LAVANDA 250ML OLEA

MLEKO ZA TELO LAVANDA 250ML OLEA
Pakovanje 250 ml 3 prodavnice Barkod 3850334099921
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
879,96 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 219,99 | 219,99 |
| 01.09.2026. | 219,99 | 219,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−40 % po lMLEKO ZA TELO BABY 400ML PAVLODERM
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Medius249,99
- Sunce (Qvattro)289,99
525,00 din/l
−26 % po lMLEKO ZA TELO BABY PAVLODERM 200ML
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- Sunce (Qvattro)149,99
- Cash & Carry Plus170,00
+2 prodavnice650,00 din/l
−12 % po lMLEKO ZA TELO BABY PLAVO KOSILI 200ML
- Aksa155,00
- Fortuna Market209,99
- Trnava Promet210,00
+11 prodavnica775,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%MLEKO ZA TELO BABY HIDRATANTNO 2025 BECUTAN 200ML
- Trnava Promet218,00
- dm219,00
- Cash & Carry Plus219,99
+29 prodavnica1.090,00 din/l
−36%MLEKO ZA TELO NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)399,99
- Metalac Market479,00
- VP Dima499,00
+18 prodavnica1.599,96 din/l
−4%MLEKO ZA TELO NIVEA 400ML
- Sunce (Qvattro)499,99
- Podunavlje514,99
- Metalac Market559,00
+17 prodavnica1.249,98 din/l
−62%MLEKO ZA SUNČ.KIDS TRIGER SPF50+ CARROTEN 270ML
- Idea · Mercator · Roda%999,99
- Univerexport%1.134,99
- Aroma%1.199,99
+10 prodavnica3.703,67 din/l
MLEKO ZA TELO BABY PLAVO KOSILI 200ML
- Aksa155,00
- Fortuna Market209,99
- Trnava Promet210,00
+11 prodavnica775,00 din/l
MLEKO ZA TELO BABY BECOLLINO 200ML
- Fortuna Market219,99
- VP Dima235,00
- Sunce (Qvattro)235,99
+10 prodavnica1.099,95 din/l
MLEKO ZA TELO MIXA 400ML SHEA NOURISH
- Metro628,99
- Cash & Carry Plus639,99
- dm649,00
+9 prodavnica1.572,48 din/l
−57%MLEKO ZA SUNČANJE SPREJ SPF30 200ML R24 CARROTEN
- Idea · Mercator · Roda%729,99
- Aroma%899,99
- Euro Ša M976,00
+6 prodavnica3.649,95 din/l













