Cene → Lična higijena i kozmetika → MLEKO ZA TELO NIVEA 400ML

MLEKO ZA TELO NIVEA 400ML
Pakovanje 400 ml 20 prodavnica Barkod 4005808237029
449,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor
1.124,98 din/l
Najskuplje je 1.038,46 din, +131% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
449,99 din1.124,98 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36409,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49449,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6449,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2449,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb499,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,90 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta499,99 din1.249,98 din/l+50,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta514,99 din1.287,48 din/l+65,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta559,00 din1.397,50 din/l+109,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta593,70 din1.484,25 din/l+143,71 din
-
Lidl87 radnji u 53 mesta628,99 din1.572,48 din/l+179,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta639,99 din1.599,98 din/l+190,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta690,00 din1.725,00 din/l+240,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta699,00 din1.747,50 din/l+249,01 din
-
699,90 din729,99 din1.749,75 din/l+249,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta699,99 din1.749,98 din/l+250,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta725,47 din1.813,68 din/l+275,48 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta729,99 din1.824,98 din/l+280,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd952,02 din2.380,05 din/l+502,03 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta952,02 din2.380,05 din/l+502,03 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta952,02 din2.380,05 din/l+502,03 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta999,99 din2.499,98 din/l+550,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd1.019,00 din2.547,50 din/l+569,01 din
-
1.019,99 din2.549,98 din/l+570,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro1.019,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac1.019,99 din
- Beograd · Metro, Zemun1.019,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača1.019,99 din
- Kragujevac · Metro1.019,99 din
- Niš · Metro1.019,99 din
- Novi Sad · Metro1.019,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 1.014,67 – 1.078,09 din1.038,46 din2.596,15 din/l+588,47 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 449,99 | 727,73 |
| 01.09.2026. | 449,99 | 727,73 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NIVEA MLEKO ZA TELO 400ML 80203 RICH NOURISHINGAleksandrović
- NIVEA MLEKO ZA TELO 400MLAman, dm, Euro Ša M
- MLEKO ZA TELO NIVEA NOURI SHING PLAVA 400MLAroma, City
- NIVEA MLEKO RICH NOUR.400ml-029Europrom
- MLEKO ZA TELO 400ML NIVEAIdea, Mercator, Roda
- Nivea Mleko za telo SK2 400mlLidl
- Mleko za telo Nivea 400mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- NIVEA MLEKO 400MLMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−61 % po lMleko za telo AMALFI 0500 vitam E
- Trnava Promet218,00
- Euro Ša M235,00
436,00 din/l
−61 % po lMleko za telo AMALFI 0500 Q10
- Trnava Promet218,00
- Euro Ša M235,00
436,00 din/l
−54 % po lMLEKO ZA TELO HYDRATING 500ML OLEA
- Idea259,99
- Mercator259,99
- Roda259,99
519,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%MLEKO ZA TELO BABY HIDRATANTNO 2025 BECUTAN 200ML
- Trnava Promet218,00
- dm219,00
- Cash & Carry Plus219,99
+29 prodavnica1.090,00 din/l
−36%MLEKO ZA TELO NIVEA 250ML
- Aleksandrović299,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Metalac Market479,00
+19 prodavnica1.199,96 din/l
−62%MLEKO ZA SUNČ.KIDS TRIGER SPF50+ CARROTEN 270ML
- Idea%999,99
- Mercator%999,99
- Roda%999,99
+12 prodavnica3.703,67 din/l
MLEKO ZA TELO BABY PLAVO KOSILI 200ML
- Aksa155,00
- Fortuna Market209,99
- Trnava Promet210,00
+12 prodavnica775,00 din/l
MLEKO ZA TELO BABY BECOLLINO 200ML
- Aleksandrović219,90
- Fortuna Market219,99
- VP Dima235,00
+11 prodavnica1.099,50 din/l
−20%Mleko za telo MIXA 0400 HYALUROGEL
- Aksa%639,00
- Cash & Carry Plus639,99
- dm649,00
+11 prodavnica1.597,50 din/l
Mleko za telo MIXA 0400 Shea Nourish
- Metro628,99
- Cash & Carry Plus639,99
- dm649,00
+9 prodavnica1.572,48 din/l
−30%MLEKO BECUTAN PUMPA 400ML
- Aksa%369,00
- VUM424,00
- Super Vero%454,99
+7 prodavnica922,50 din/l





