Cene → Lična higijena i kozmetika → HERA SAP.RASB&CHERY 75GR
HERA SAP.RASB&CHERY 75GR
Pakovanje 75 g 1 prodavnica Barkod 8600272074062
39,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik
532,00 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije11 prodavnica: 39,90 din · Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik39,90 din532,00 din/kg
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/539,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb39,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 739,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1039,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1539,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb39,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-239,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6839,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3639,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 639,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb39,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 37,00 | 39,90 |
| 01.09.2026. | 37,00 | 39,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HERA SAPUN 75G RASPBERRY&CHERYAleksandrović
- HERA SOAP 75G BAR RASBBERRY/CHERRYEuro Ša M
- HERA SAP.RASB&CHERY 75GRPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%Hera sampon kopriva 500ml #10
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- Transkom 9499,00
- Sunce (Qvattro)179,99
+2 prodavnice180,00 din/l
HERA TEČNI SAPUN SUBOTOM UVEČE 500ML
- Aleksandrović149,90
- Idea · Mercator · Roda153,99
- Trlić159,90
+2 prodavnice299,80 din/l
HERA 500ml SAMPON KAMILICA
- Idea · Mercator · Roda148,65
- Sunce (Qvattro)172,99
- Aksa185,00
+1 prodavnica297,30 din/l
−39%Hera sampon Beli luk 500ml. #10
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- Sunce (Qvattro)172,99
- Aksa185,00
+1 prodavnica180,00 din/l
HERA BONA VISTA tečni sapun 500ml
- Aleksandrović119,99
- Aksa219,00
- Fortuna Market231,58
+1 prodavnica239,98 din/l
Hera Krema za negu kože 200ml
- Trlić189,00
- Aksa239,00
- Aleksandrović279,99
945,00 din/lHERA SAMP.BELI LUK 1L
- Aleksandrović269,99
- Transkom 94279,00
- Prima291,00
269,99 din/lHERA SAMPON KOPRIVA 1/1
- Aleksandrović269,99
- Transkom 94279,00
- Trlić279,90
269,99 din/l






