Cene → Lična higijena i kozmetika → HERA SAMP.BELI LUK 1L
HERA SAMP.BELI LUK 1L
Pakovanje 1 l 3 prodavnice Barkod 8600272075625
269,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik
269,99 din/l
Najskuplje je 291,00 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije16 prodavnica: 169,99 - 269,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik269,99 din269,99 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2169,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25169,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6169,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6199,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49269,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5269,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb269,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7269,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10269,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb269,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb269,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68269,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36269,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99269,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb269,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta279,00 din279,00 din/l+9,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu291,00 din291,00 din/l+21,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 269,99 | 279,00 |
| 01.09.2026. | 269,99 | 279,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HERA SAMP.1L BELI LUKAleksandrović
- HERA SAMP.BELI LUK 1LPrima
- HERA SAMPON BELI LUK 1L 10#Transkom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%Hera sampon kopriva 500ml #10
- Idea%90,00
- Mercator%90,00
- Roda%90,00
+4 prodavnice180,00 din/l
HERA TECNI SAPUN 0.5l
- Aleksandrović149,90
- Idea153,99
- Mercator153,99
+4 prodavnice299,80 din/l
HERA 500ml SAMPON KAMILICA
- Idea148,65
- Mercator148,65
- Roda148,65
+3 prodavnice297,30 din/l
−39%Hera sampon Beli luk 500ml. #10
- Idea%90,00
- Mercator%90,00
- Roda%90,00
+3 prodavnice180,00 din/l
HERA BONA VISTA tečni sapun 500ml
- Aleksandrović119,99
- Aksa219,00
- Fortuna Market231,58
+1 prodavnica239,98 din/l
HERA KREMA ZA KOZU 200ml
- Trlić189,00
- Aksa239,00
- Aleksandrović279,99
945,00 din/lHERA SAMPON KOPRIVA 1/1
- Aleksandrović269,99
- Transkom 94279,00
- Trlić279,90
269,99 din/l
HERA KREMA ZA NEGU KOZE 200ML KOKOS,BUTER
- Aksa239,00
- Aleksandrović279,99
1.195,00 din/l





