Cene → Lična higijena i kozmetika → HERA BONA VISTA tečni sapun 500ml

HERA BONA VISTA tečni sapun 500ml
Pakovanje 500 ml 4 prodavnice Barkod 8600272075823
119,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik
239,98 din/l
Najskuplje je 245,00 din, +104% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije16 prodavnica: 119,99 - 159,90 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik119,99 din239,98 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10119,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15119,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296119,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb139,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb149,90 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5159,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2159,90 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25159,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6159,90 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta219,00 din438,00 din/l+99,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik231,58 din463,16 din/l+111,59 din
-
dm136 radnji u 48 mesta245,00 din490,00 din/l+125,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 119,99 | 219,00 |
| 26.09.2026. | 119,99 | 219,00 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 208,29 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Hera Tečni sapun Bona vista 500mlAksa
- TEC.SAP.HERA 500ML BONA VISTAAleksandrović
- HERA BONA VISTA tečni sapun 500mldm
- TEČNI SAPUN HERA 05L BONA VISTAFortuna Market
- HERA TEC.SAP.BONA V.500MLPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%Hera sampon kopriva 500ml #10
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- Transkom 9499,00
- Sunce (Qvattro)179,99
+2 prodavnice180,00 din/l
HERA TEČNI SAPUN SUBOTOM UVEČE 500ML
- Aleksandrović149,90
- Idea · Mercator · Roda153,99
- Trlić159,90
+2 prodavnice299,80 din/l
HERA 500ml SAMPON KAMILICA
- Idea · Mercator · Roda148,65
- Sunce (Qvattro)172,99
- Aksa185,00
+1 prodavnica297,30 din/l
−39%Hera sampon Beli luk 500ml. #10
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- Sunce (Qvattro)172,99
- Aksa185,00
+1 prodavnica180,00 din/l
Hera Krema za negu kože 200ml
- Trlić189,00
- Aksa239,00
- Aleksandrović279,99
945,00 din/lHERA SAMP.BELI LUK 1L
- Aleksandrović269,99
- Transkom 94279,00
- Prima291,00
269,99 din/lHERA SAMPON KOPRIVA 1/1
- Aleksandrović269,99
- Transkom 94279,00
- Trlić279,90
269,99 din/l
HERA KREMA ZA NEGU KOZE 200ML KOKOS,BUTER
- Aksa239,00
- Aleksandrović279,99
1.195,00 din/l




