Cene → Lična higijena i kozmetika → Sapun Tečni Dopuna Rose&Peony Palmolive 500 ml

Sapun Tečni Dopuna Rose&Peony Palmolive 500 ml
Pakovanje 500 ml 5 prodavnica Barkod 8718951682016
279,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
559,98 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 379,99 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
279,99 din349,99 din559,98 din/l
-
279,99 din349,99 din559,98 din/l
-
279,99 din349,99 din559,98 din/l
-
Univerexport akcija do 15.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 382,99 – 399,99 din309,99 din382,99 din619,98 din/l+30,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta379,99 din759,98 din/l+100,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 349,99 | 349,99 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 349,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAPUN ROSE&PEONY DP 500ML PALMOLIVEIdea, Mercator, Roda
- PALMOLIVE ROSE&PEONY TECNI SAPUN DOYPACK 500MLLilly
- SAPUN TEČNI DOPUNA ROSE&PEONY PALMOLIVE 500MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−36 % po lSapun Tečni Dopuna Milk&Honey Palmolive 750 ml
- dm%269,00
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- Trnava Promet349,00
+7 prodavnica358,67 din/l- −30 % po l
Sapun Tečni Palmolive 500 ml Aquarium Refil
- Euro Ša M197,00
- Fortuna Market284,99
394,00 din/l
−29 % po lSapun Tečni Alm R 750 ml Palmolive
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- Sunce (Qvattro)432,99
- Univerexport534,99
400,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Sapun Tečni Dopuna Badem&Vanila Fresh 1 l
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%174,99
- Trnava Promet%175,00
+29 prodavnica145,66 din/l
−23%Sapun Baby Merima 87 g
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%Sapun Exfoliating Dove 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%Sapun Cream Bar Dove 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
Sapun Tečni Aquarium Palmolive 300 ml
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
Sapun Lahor Aqua 80 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- Metalac Market69,00
+27 prodavnica749,88 din/kg
−31%Sapun Baby Becutan 90 g
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+25 prodavnica776,67 din/kg
−33%Sapun Creme Care Nivea 100 g
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg













