Cene → Lična higijena i kozmetika → SAPUN TEČNI PALMOLIVE 500ML AQUARIUM REFIL
SAPUN TEČNI PALMOLIVE 500ML AQUARIUM REFIL
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 8718951571594
197,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
394,00 din/l
Najskuplje je 284,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
197,00 din394,00 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik284,99 din569,98 din/l+87,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 197,00 | 241,00 |
| 01.09.2026. | 197,00 | 241,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PALMOLIVE TECNI SAPUN AQUARIUM DOPUNA 500MLEuro Ša M
- SAPUN TEČNI PALMOLIVE 500ML AQUARIUM REFILFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −54 % po l
TOP TECNI SAPUN MILK&NONEY 500ML
- Aleksandrović89,99
- Euro Ša M110,00
179,98 din/l
−54 % po lLmx tecni sapun 500ml Violet
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- RIČ%99,99
- Trnava Promet113,00
+7 prodavnica180,00 din/l
−54 % po lLMX exotic dreams 500ml tecni sapun
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- RIČ%99,99
- Trnava Promet113,00
+5 prodavnica180,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M%174,90
+31 prodavnica145,66 din/l
SAPUN BABY MERIMA 87G
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%SAPUN EXFOLIATING DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−19%SAPUN TEČNI AQUARIUM PALMOLIVE 300ML
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
−28%SAPUN LAHOR AQUA 80g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ%64,99
+27 prodavnica749,88 din/kg
−32%SAPUN BABY BECUTAN 90G
- Aksa%65,00
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+25 prodavnica722,22 din/kg
−33%SAPUN CREME CARE NIVEA 100G
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg













