Cene → Prerađeno voće i povrće → Džem Šljiva Extra Žuti List 350 g

Džem Šljiva Extra Žuti List 350 g
Pakovanje 350 g 5 prodavnica Barkod 8607000315916
519,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 11.10.
1.485,69 din/kg
Najskuplje je 689,47 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
519,99 din639,99 din1.485,69 din/kg
-
519,99 din649,99 din1.485,69 din/kg
-
519,99 din669,99 din1.485,69 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad618,99 din1.768,54 din/kg+99,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 663,55 – 720,58 din689,47 din1.969,91 din/kg+169,48 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 618,99 | 649,99 |
| 01.09.2026. | 618,99 | 649,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DŽEM EKSTRA OD ŠLJIVE 350G ŽUTI LISIdea, Mercator, Roda
- DŽEM OD ŠLJIVE EKSTRA 350GR ŽUTI LISTSuper Vero
- DŽEM ŠLJIVA EXTRA ŽUTI LIST 350GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−59 % po kgDžem Domaći Extra Mamina Kuhinja Šljiva 360 g
- Trlić219,90
- Gomex319,99
- Senta Promet349,99
610,83 din/kg
−63 % po kgDžem Kupina Extra Pionir 360 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Trlić229,99
+4 prodavnice555,53 din/kg
−63 % po kgDžem Jagoda Extra Pionir 360 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Trlić219,00
+3 prodavnice555,53 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Džem Family Kajsija STK 600 g Nectar
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+24 prodavnice499,98 din/kg
−28%Džem Šipak Nectar 600 g
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+22 prodavnice499,98 din/kg
−23%Džem Kajsija Bakina Tajna 670 g
- Medius%519,90
- VP Dima549,00
- Aleksandrović549,99
+25 prodavnica775,97 din/kg
−18%Džem Šipak Bakina Tajna 670 g
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−24%Džem Kajsija Nectar 370 g
- Maxi Online%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+18 prodavnica540,51 din/kg
−17%Džem Šipak Nectar 370 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+16 prodavnica540,51 din/kg
−20%Džem Kajsija Pionir 680 g
- Euro Ša M%279,90
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea · Mercator · Roda%319,99
+16 prodavnica411,62 din/kg
−19%Džem Šipurak 680 g Hisar
- Cash & Carry Plus314,99
- Fortuna Market329,99
- Transkom 94339,00
+16 prodavnica463,22 din/kg













