Cene → Prerađeno voće i povrće → Džem Domaći Extra Mamina Kuhinja Šljiva 360 g

Džem Domaći Extra Mamina Kuhinja Šljiva 360 g
Pakovanje 360 g 3 prodavnice Barkod 8606107207292
219,90 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
610,83 din/kg
Najskuplje je 349,99 din, +59% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,90 din610,83 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta319,99 din888,86 din/kg+100,09 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta349,99 din972,19 din/kg+130,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 219,90 | 319,99 |
| 01.09.2026. | 219,90 | 319,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DŽEM DOMAĆI EXTRA MAMINA KUHINJA ŠLJIVA 360GGomex
- DZEM DOMACI EXTRA SLJIVA 360G MAMINA KUHINJASenta Promet
- DOMACI EKSTRA DZEM SLJIVA 360g MKTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−45 % po kgDžem Šljiva 360 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda%119,99
333,31 din/kg
−35 % po kgEkstra džem šljiva Gustona 450g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%179,99
- Mikromarket249,99
399,98 din/kg
−18 % po kgDžem Family 600 g Šljiva Nectar
- Čutura301,00
- Fortuna Market369,99
- Super Vero394,99
+10 prodavnica501,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Džem Family Kajsija STK 600 g Nectar
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+24 prodavnice499,98 din/kg
−28%Džem Šipak Nectar 600 g
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+22 prodavnice499,98 din/kg
−23%Džem Kajsija Bakina Tajna 670 g
- Medius%519,90
- VP Dima549,00
- Aleksandrović549,99
+25 prodavnica775,97 din/kg
−18%Džem Šipak Bakina Tajna 670 g
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−24%Džem Kajsija Nectar 370 g
- Maxi Online%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+18 prodavnica540,51 din/kg
−17%Džem Šipak Nectar 370 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+16 prodavnica540,51 din/kg
−20%Džem Kajsija Pionir 680 g
- Euro Ša M%279,90
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea · Mercator · Roda%319,99
+16 prodavnica411,62 din/kg
−19%Džem Šipurak 680 g Hisar
- Cash & Carry Plus314,99
- Fortuna Market329,99
- Transkom 94339,00
+16 prodavnica463,22 din/kg














