Cene → Kućna hemija → DET. ZA SUDOVE SPRING JABUKA 1L
DET. ZA SUDOVE SPRING JABUKA 1L
Pakovanje 1 l 1 prodavnica Barkod 8605044518317
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 11.10.
129,99 din/l
⚠ Pre akcije bilo je i 119,99 din (20.09.)
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din169,99 din129,99 din/l
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −48 % po l
VUKOHEM ZIP TEČ.ZA SUDOVE 1L JABUKA
- Euro Ša M67,00
- VUM99,99
67,00 din/l - −38 % po l
SJAJNO TECNOST ZA SUDOVE JABUKA 1L FAMILY
- Medius79,99
- Sunce (Qvattro)82,00
- Cash & Carry Plus84,99
+3 prodavnice79,99 din/l - −12 % po l
TECNOST MAG JABUKA 1L ZA SUDOVE
- Cash & Carry Plus114,99
- Euro Ša M121,00
- VP Dima134,90
114,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%DET.DUEL PLANINSKA SVEZINA 2.7 KG COMP.
- Sunce (Qvattro)%399,99
- Euro Ša M%439,90
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica148,14 din/kg
DET.DUEL 2600ml BLACK
- Luki599,00
- Aleksandrović699,99
- Metalac Market699,99
+4 prodavnice230,38 din/l
DET.DUEL 2600ml COLOR
- VUM599,99
- Aleksandrović699,99
- Euro Ša M717,00
+4 prodavnice230,77 din/l
DET.ZA VES ARIEL LND POWDER MS 8.45kg
- Senta Promet2.499,99
- Cash & Carry Plus2.799,91
- Metro2.845,00
+2 prodavnice295,86 din/kg
DET.DUEL 2600ml UNIVERZAL SOFT
- Euro Ša M549,00
- Aleksandrović599,99
- Europrom799,90
+2 prodavnice211,15 din/l
Det. za ves miris svezine Maxi 3kg
- Profi639,99
- Maxi649,99
- Maxi Online649,99
+1 prodavnica213,33 din/kg
DET.ZA VES MERIX MOUNTAIN FRESH GEL 1,485L 33WL
- Aleksandrović369,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market549,99
+1 prodavnica249,15 din/l
Det.za ves miris cveca Maxi 500g
- Maxi94,99
- Maxi Online94,99
- Mega Maxi94,99
+1 prodavnica189,98 din/kg















