Cene → Kućna hemija → TECNOST ZA SUDJE MAG JABUKA 1L
TECNOST ZA SUDJE MAG JABUKA 1L
Pakovanje 1 l 3 prodavnice Barkod 8600102442634
114,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
114,99 din/l
Najskuplje je 134,90 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 114,99 | 121,00 |
| 01.09.2026. | 114,99 | 121,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.ZA SUDJE MAG JABUKA 1L D&N SANICash & Carry Plus
- TECNOST ZA SUDJE MAG JABUKA 1LEuro Ša M
- TECNOST MAG JABUKA 1L ZA SUDOVEVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −30 % po l
SJAJNO TECNOST ZA SUDOVE JABUKA 1L FAMILY
- Medius79,99
- Sunce (Qvattro)82,00
- Cash & Carry Plus84,99
+3 prodavnice79,99 din/l - −30 % po l
MAG TECNOST ZA SUDJE BALZAM 1L NNC
- Čutura81,00
- Euro Ša M121,00
81,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

TECNOST ZA STAKLA REFIL 750ML LINEA CASA
- Euro Ša M109,00
- Cash & Carry Plus109,99
- BB Trade119,97
+9 prodavnica145,33 din/l
−19%TEČNOST ZA OBUĆU COLOR REPAIR ERDAL 75ML
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Aroma391,02
- dm399,00
+5 prodavnica4.666,53 din/l
−64%TEČNOST ZA OBUĆU ERDAL 500ML
- Idea · Mercator · Roda%310,00
- Aroma782,03
- Maxi Online · Mega Maxi804,99
+3 prodavnice620,00 din/l
−34%TEČNOST ZA OBUĆU WATER STOP ERDAL 300ML
- Maxi Online · Mega Maxi%459,99
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- dm649,00
+3 prodavnice1.533,30 din/lTEČNOST MAG LIMUN 1L ZA SUDOVE
- Idea · Mercator · Roda74,99
- Leon90,99
- VP Dima99,00
+2 prodavnice74,99 din/l
Tecnost za cipele crna Casablanca 75ml
- Leon148,54
- Europrom199,90
- BB Trade204,97
+3 prodavnice1.980,53 din/l
TEČNOST PRANJE FLAŠ CUCL 300ML CHIC
- Aksa336,00
- Aksa Premium399,00
- Mercator · Roda449,99
+1 prodavnica1.120,00 din/l
−26%TEČNOST ZA PRANJE FALŠICA 500ML NUK
- Idea · Mercator · Roda%450,00
- Aksa629,00
900,00 din/l












