Cene → Kućna hemija → DET.ZA SUDJE TAS EXTRA NAR&HIBISKUS 1l ALBUS
DET.ZA SUDJE TAS EXTRA NAR&HIBISKUS 1l ALBUS
Pakovanje 1 l 3 prodavnice Barkod 8606001259809
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
249,99 din/l
Najskuplje je 279,99 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 249,99 | 266,00 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 266,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET. ZA SUDOVE TAS NAR I HIBISKUS 1LAman
- DET.ZA SUDJE TAS EXTRA NAR&HIBISKUS 1l ALBUSCash & Carry Plus
- TAS EXTRA 1000ML NAR I HIBISKUSEuro Ša M
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

DET.ZA VES ARIEL LND POWDER MS 8.45kg
- Senta Promet2.499,99
- Cash & Carry Plus2.799,91
- Metro2.845,00
+2 prodavnice295,86 din/kg
DET.ZA VES MERIX MOUNTAIN FRESH GEL 1,485L 33WL
- Aleksandrović369,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market549,99
+1 prodavnica249,15 din/l
Det.za ves miris cveca Maxi 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi94,99
189,98 din/kg
Det.za ves miris svezine Maxi 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi114,99
- Shop&Go119,99
229,98 din/kgDET.ZA SUDJE LMX JABUKA 1l
- Cash & Carry Plus129,99
- Aleksandrović149,99
- Šumadija Market163,00
129,99 din/l
DET.ZA VES RUBEL FLOWER FRESH 2.25KG 30WL
- Cash & Carry Plus349,99
- Šumadija Market389,00
- Metro451,51
155,55 din/kgDET.ZA SUDJE ULTRA MICELLAR F 450ML LIKVI
- Aleksandrović74,90
- Euro Ša M79,00
- Univerexport129,99
166,44 din/lDET.ZA SUDE LAVAX 1/2 ALOE VERA LAVAZZA
- Aleksandrović58,90
- Senta Promet98,60








