Cene → Slatkiši i žitarice → Žele Bombone Swe Beat Narandža 100 g

Žele Bombone Swe Beat Narandža 100 g
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 8605028617098
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
499,90 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,99 din499,90 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta49,99 din499,90 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta49,99 din499,90 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 49,99 | 49,99 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 49,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −24 % po kg
Zele Bombone Narandža 100 g Čokolend
- Idea · Mercator · Roda37,99
- Trlić44,99
- Čutura59,99
+1 prodavnica379,90 din/kg - −18 % po kg
Žele Bombone Narandža 100 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda40,99
409,90 din/kg - −40 % po kg
Zele Bombone Kola 100 g Čokolend
- Idea · Mercator · Roda%30,00
- Leon37,99
- Trlić44,99
+2 prodavnice300,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Žele Roler Mix Voće Fini 25 g
- Cash & Carry Plus54,99
- Trnava Promet57,00
- Gomex58,24
+15 prodavnica2.749,50 din/kg
Zele bombone BONNY berry mix 200 g Roshen
- Leon99,99
- Cash & Carry Plus130,66
- Metalac Market132,00
+13 prodavnica499,95 din/kg
Zele bombone BONNY citrus mix 200 g Roshen
- Metalac Market132,00
- Cash & Carry Plus134,99
- Europrom139,90
+9 prodavnica660,00 din/kg
Žele Zeka Nelly 22 g
- Euro Ša M18,00
- Trnava Promet18,00
- Sunce (Qvattro)18,99
+8 prodavnica818,18 din/kgZele Metar Traka Cola 50g 24
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
+4 prodavnice999,80 din/kg- −21%
Zele Bombone Kola 100 g Čokolend
- Idea · Mercator · Roda%30,00
- Leon37,99
- Trlić44,99
+2 prodavnice300,00 din/kg 
Zele Metar Traka Lubenica 50g 24
- VP Dima40,00
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
+3 prodavnice800,00 din/kgZele Bombone Mentol 100 g Čokolend
- Idea · Mercator · Roda37,99
- Trlić44,99
- Čutura59,99
+1 prodavnica379,90 din/kg










