Cene → Lična higijena i kozmetika → Balzam za Kosu GG Core Elseve 200 ml

Balzam za Kosu GG Core Elseve 200 ml
Pakovanje 200 ml 12 prodavnica Barkod 3600524265083
429,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
2.145,00 din/l
Najskuplje je 576,99 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
429,00 din2.145,00 din/l
-
429,99 din549,99 din2.149,95 din/l+0,99 din
-
429,99 din549,99 din2.149,95 din/l+0,99 din
-
429,99 din549,99 din2.149,95 din/l+0,99 din
-
444,99 din532,99 din2.224,95 din/l+15,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta466,00 din2.330,00 din/l+37,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta469,00 din2.345,00 din/l+40,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu489,99 din2.449,95 din/l+60,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula492,99 din2.464,95 din/l+63,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik569,99 din2.849,95 din/l+140,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta569,99 din2.849,95 din/l+140,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 510,99 – 612,99 din576,99 din2.884,95 din/l+147,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Lilly · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 429,00 | 541,49 |
| 01.09.2026. | 429,00 | 541,49 |
Promene cene
- Univerexport 22.09. 564,99 → 576,99 din +2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BALZAM ELSEVE GLYCOLIC CORE 200MLCash & Carry Plus
- L'OREAL ELSEVE GLYCOLIC GLOSS reg. 200mldm
- ELS GG CORE BALZAM 200MLEuro Ša M
- BALZAM LOREAL ELSEVE 200ML GLYCOLIC GLOSSFortuna Market
- BALZAM GG CORE 200ML ELSEVEIdea, Mercator, Roda
- ELSEVE GG CORE BALZAM 200MLLilly
- ELS GG core balzam 200mlRIČ
- REGENERATOR ELSEVE GLYCOLIC GLOSS CORE 200ML LOREALSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−57 % po lBalzam za Kosu Stronger For Longer Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Trnava Promet271,00
+7 prodavnica919,96 din/l
−57 % po lBalzam za Kosu u Spreju Q10 Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Sunce (Qvattro)253,99
+22 prodavnice919,96 din/l- −49 % po l
Balzam za Kosu Super Booster Mimi 300 ml
- Idea · Mercator · Roda%329,99
- Univerexport398,21
- BB Trade419,97
1.099,97 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Balzam za Kosu u Spreju Ultimate Repair Gliss 200 ml
- Univerexport%369,00
- Trnava Promet424,00
- Prima%429,90
+29 prodavnica1.845,00 din/l
−35%Balzam za Kosu u Spreju Q10 Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Sunce (Qvattro)253,99
+22 prodavnice919,96 din/l
−20%Balzam za Kosu u Spreju Hyaluron Pump Elseve 200 ml
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−25%Balzam za Usne Original Labello 4,8 g
- Trnava Promet%169,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Morava234,00
+22 prodavnice35.208,33 din/kg
−20%Balzam za Kosu Total Repair Elseve 200 ml
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−20%Balzam za Kosu Color Vive Elseve 200 ml
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+20 prodavnica2.117,45 din/l
−32%Balzam za Kosu Ultimate Repair Gliss 200 ml
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Lilly%349,99
- Maxi Online%349,99
+22 prodavnice1.499,95 din/l
−23%Balzam za Kosu u Spreju Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+20 prodavnica838,64 din/l






